Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el hogy tisztelje...

Hogyan érjem el hogy tiszteljenek?

Figyelt kérdés

Eddig kedves voltam segítettem mindenkinek ha kelett kaját adtam mindíg mindenemet megosztottam a "barátaimmal"

Mindíg azt néztem kinek mi a jó nem törődve saját akarataimmal

De leszarnak úgy érzem nem kapok ezért semmi hálát szó szerint egy kis csicskának érzem magam akit irányítanak hogy jaj adj már egy cigit meg vegyél már nekem kaját azt még annyit se érdemlek hogy elhivjanak még egy köszönömöt sem

És szeretnék egy bunkó flegma ember lenni akit tisztelnek aki csak magával törődik nem érdekelnek már mások nem kellenek barátok egy önző dög akarok lenni de hogyan tegyem? Félek hogy utálni fognak pedig nem azt szeretném csak tiszteletet és hogy tudja mindenki hogy hol a helye



2020. febr. 27. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik vegletbol a masikba? Egyebkent meg tanulj meg nemet mondani. Nem kell mindent megosztani masokkal es mindig segiteni mindenkinek. Nem ok tesznek teged csicskava, te ajanlod fel a segitseged akkor is amikor nem akarod. Torodj a sajat akaratoddal is. Aki ker cigit es cserebe sose ad semmit annak ne adj tobbet. Vagy ha valamikor segiteni kene valakinek de epp nem tudsz akkor mondj nemet. De azert ne ess at a lo tuloldalara se, ha tudsz akkor azert segits annak aki megerdemli. Kolcsonosseget keress. Keress olyan baratokat akik ertekelik ha adsz es viszonozzak is.
2020. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtanulsz nemet mondani, következetesen képviseled az értékrendedet, önbizalmat sugárzol (legalább valamennyit), és nem ítélkezel mások felett.


Ha bunkó, flegma és önző emberré válsz, az nem vív ki tiszteletet.

2020. febr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Élj, gondolkodj és viselkedj tiszteletre méltóan. Ne legyél lábtörlője senkinek, ne pedálozz mások nem létező szereteteéért, de akinek van, azt becsüld meg. Szeresd azt, aki megérdemli, tiszteld azt, aki megérdemli. Ne legyél fölényes és bunkó, mert akkor nem tisztelni, hanem megvetni fognak és elkerülnek - aztán visszaesel a pedálozó doormet-típusba. A régi mintába.


Normális önbizalom. Ez az alap.

2020. febr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Távolságtartással. Akinek (nagy) segítség kell, annak segíts, aki el tud önmaga is boldogulni, az oldja meg önmaga.
2020. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mindenekelőtt hagyj fel azzal, hogy sóvárogsz a tiszteletre. Azután gondold végig azt, hogy te kiket tisztelsz, és miért. Azután kérdezz meg róla néhány embert, hogy ők kiket tisztelnek, és miért. Azután ha találsz ezek között a leírások között olyat, amellyel te is egyet tudsz érteni, kezdd el megvalósítani azokat önmagadban.

"Légy te az a változás a világban, amelyet látni szeretnél." - Mahatma Gandhi

És NAGYON fontos:

Soha ne téveszd össze a félelmet a tisztelettel.

2020. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!