Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan jöjjek ki jól a férfi...

Hogyan jöjjek ki jól a férfi kollégákkal, hogyan érjem el hogy tiszteljenek?

Figyelt kérdés

Most lesz új munkahelyem, a vállalatnak két szekciója van, két különböző emeleten. Az egyik részlegen a nők vannak többségben 10:2 arány, a másikon, ahova én megyek pedig a férfiak/fiúk ugyanilyen arányban. Igazából mindig is a srácokkal jöttem ki jobban, de általában "lenézve" éreztem magam, sokat szivattak, viszont én is ugyanúgy vissza szivattam őket.

Tehát hogyan érjem el, hogy jóban is legyek velük, hülyéskedjünk is, de tiszteljenek is? Amúgy fiatal a csapat, 19-30 év közötti mindenki.

20/L


2017. okt. 17. 02:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt nem a nemek a fő probléma, meg a tisztelet, hanem inkább a korosztályotok.

Én ha valamilyen munkahelyre kerülök, nagy ívben kerülöm ezt a korosztályt, mert fejfájásom lesz tőlük.

Az idősebbek is tudnak baromkodni, csak azért már másképp, meg ott megvan minden, amit Te is szeretnél.

2017. okt. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!