Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy emiatt pszichopata...

Lehet hogy emiatt pszichopata lennék?

Figyelt kérdés

Hogyha a koronavírus kapcsán azt kívánom, hogy kapja el a lehető legtöbb ember és haljanak is bele jó sokan.


Nem akarok élettörténetet írni ide, röviden a lényeg hogy nem mindig voltam ilyen, de az utóbbi években bizonyos okok miatt elkezdtem a lehető legmélyebbről utálni az embereket.


Ezért aztán amikor láttam hogy megjelent egy új vírus ami nagyon fertőző kicsit fellélegeztem. Más is van itt így, aki ezt reméli a vírus kapcsán?


2020. febr. 29. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Ettől nem vagy még pszichopata, csak egy megkeseredett ember és/vagy hisztis tini. Előbbivel nem lehet mit kezdeni, utóbbi esetében még van remény, hogy kinődd.
2020. febr. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem, ez csupán rosszindulat. Másoknak rosszat kívánsz, mert nem vagy boldog.
2020. febr. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A pszichopaták nem hisztiznek.
2020. febr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem. A pszichopaták fel sem tennék ide ezt a kérdést.

Egyébként van némi ésszerűség a rosszindulat mellett: 8 milliárd ember van a Földön, előbb-utóbb vagy totális háború lesz, vagy valami más kell a ritkításhoz. De azért más halálának kívánása már nem ide tartozik.


Egyesnek: a megkeseredettséggel egy jó pszichiáter tud mit kezdnei, ha beteg is akarja a változást. És jó sok oka van, tehát nem kell előre hülyeséget beszélni. Úgy látom, az általános hiszti elkezdte a magadék józan észt is eltüntetni az emberek fejéből.

2020. febr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is csak hiszti, neked szar, így rosszat kívánsz másnak is. Tudom milyen érzés, én is jártam ebben a cipőben. De hidd el ezzel csak magadnak ártasz :D senkit nem érdekel hogy utálkozol
2020. febr. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Az influenzába sokkal többen bele halnak,amiatt nem tör ki a pánik. Érdekes. És most kaját se lehet venni a boltokban mert elvittek mindent.
2020. febr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy komplexusos, túlérzékeny, szocializált társadalomba nem való ember vagy. Nem vagy pszichopata, megnyugodhatsz.
2020. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
42%

Nem vagy Pszichopata csak nihilista.

Pszichopata akkor vagy, ha pl egy családtagod elkapja, és le se szarod.

2020. márc. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!