Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit érnek el vele az emberek,...

Mit érnek el vele az emberek, hogy annyi lisztből meg ilyenekből vásárolnak kartonszámra?

Figyelt kérdés

Azon kívül, hogy sokáig fog ott állni?

Szerintetek felesleges?

(szerintem igen, de nincs jó vagy rossz válasz❤️)



2020. febr. 29. 16:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha az egész város kihal, ők akkor is palacsintát esznek majd. Királyság, nem?
2020. febr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
#1 Szerintem ez a veszély nem áll fent. Meg akármilyen óvintézkedést is tesznek, biztosan nem az lesz, hogy éhenhalnak a családok. Olaszországban is visznek nekik élelmiszert.
2020. febr. 29. 16:40
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon túl van tolva és elferdítve ez a vírus.

Szerintem is feleslegesa pánik, meg ez a kérdés is mert már konkrétan ugyanezt is 5x megkérdezték előtted

2020. febr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem néztem a többi ezzel kapcsolatos kérdést.
2020. febr. 29. 16:56
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Rekordra gyurunk. Nem is hallottad? :D
2020. febr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Élelmiszer-moly telepítéssel nyugtatgatják a saját lelkiismeretüket - abban a hitben tartva magukat és a környezetüket, hogy mindent megtettek a járvány megelőzés őket érintő részének tekintetében. Már ebben a szakaszban érdemes félretenni a lakás kifestetésére a fél millió forintot is, - mert olyan szinten fognak elszaporodni a felhalmozott élelmiszerekből kikelt élelmiszer molyok.
2020. febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6 akkor ha jól értem jöhet még úgy 30-40 ilyen. Amúgy tényleg nem néztem az ezzel kapcsolatos kérdéseket szóval bocsi, ha ez a 800-adik


#7 jobb esetben molyok :D

2020. febr. 29. 19:59
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is hülyeség a sok liszt, nemsoká jön a jó idő és csak bemolyosodik.
2020. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen felesleges. Az a baj, hogy sok a pánikoló buta ember!
2020. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Bajer ***** válasza:
93%
Így nem kell később tömegbe menniük vásárolni mert betáraztak kajából. Ha mégis kéne néhány apróság, azt már megrendelik neten, előre fizetnek elektronikusan és így szükségtelen a futárral érintkezniük. Az meg csak lerakja a cuccost az ajtó elé, megy a dolgára és egyszerűen be kell vinni a dolgokat a lakásba. Én nem halmozok fel kaját, járni fogok boltba. Úgy gondolom, hogy lazán legyőzném a kórt, inkább attól félek, hogy a gyengébbeket meg fogom fertőzni. Az ellen elvileg elég a maszk meg a kéz fertőtlenítés. Annak felesleges felhalmozni kaját aki erős szervezetű. Aki viszont nagyon gyakran beteg, ráadásul még krónikus betegsége is van, az tényleg ne nagyon menjen tömegbe pár hónapig.
2020. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!