Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másokat nem idegesít, hogy a...

Másokat nem idegesít, hogy a szülők a boltban a még meg nem vett péksütit odaadják a gyereknek hogy egye meg, amíg ők vásárolnak?

Figyelt kérdés
Szerintem ez pofátlanság, ráadásul nem is biztos,hogy kifizetik a megevett péksütit. Barátom ma beszólt egy anyának,hogy ez mekkora bunkóság,de csak bámult ránk flegmán.. :D
2017. máj. 22. 17:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
42%
Én eddig csak cigányoktól láttam ilyet. Ez is érdekes...
2017. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%

Munkatársam rendszeresen(!) Kajál bevásárlás közben(pogácsát, kiflit, vagy amit megkiván, volt hogy szőllőt), és nem fizeti ki, de eddig a kutya nem szólt neki.... persze nem feltünően, ő állítása szerint csak csipeget.

Ő erre mindig azt mondja, hogy amig nem szólnak neki őt nem erdekli.

2017. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez még a normálisabb eset, feltéve, ha utána kifizeti a megevett péksütit. Aikor felnőtt emberek zabálnak bele mondjuk egy csomag virslibe, aztán a maradékot bedugdossák a gyerekjátékok közé, hogy ne vegyék észre a dolgozók, aztán ott rohad meg, na az undorító viselkedés.
2017. máj. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
65%
Nem, legalább amíg eszik, addig sem ordít a kölyök.
2017. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
38%
Diplomás, jól szituált nő vagyok, és többször adtam már oda kiflit a gyereknek, amikor kicsi volt, a pénztárnál pedig szóltam, hogy van egy plusz kiflim is, amit kifizetnék. Nem értem, mi ezzel a probléma, nekem egy bunkó se szólt be érte.:-)
2017. máj. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Múltkor egy gyerek beleharapott egy zsemlébe,de az kemény volt,és visszadobta a többi közé...Azt hittem elhanyom magam... Egy eladó konkrétan rájuk kiabált, hogy neveljék meg a kölyköt, és ez itt nem így szokás stb .. a gyerek sírt, ők meg dühösen kimentek...
2017. máj. 22. 17:27
 7/44 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk sem okozott gondot, mindig kifizettük. Bár nagy általában inkább italoknál fordult elő velünk, pláne nyaranként.
2017. máj. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is bunkóság, miért nem lehet vásárlás előtt vagy után megetetni?
2017. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
74%

"Múltkor egy gyerek beleharapott egy zsemlébe,de az kemény volt,és visszadobta a többi közé...Azt hittem elhanyom magam... Egy eladó konkrétan rájuk kiabált, hogy neveljék meg a kölyköt, és ez itt nem így szokás stb .. a gyerek sírt, ők meg dühösen kimentek..."


Ez messze nem ugyanaz a szitu, de mindegy..-) Egyébként zsemlét, kiflit kizárólag ott veszek, ahol tartályban van, és alul csak egy viszonylag kicsi nyíláson lehet hozzáférni, vagy ahol csak az eladó fér hozzá, és látom, hogy csipesszel vagy nylonkesztyűben fogja meg. Én ugyanis attól hányom el magam, amikor összetapogatják, fogdossák - jellemzően felnőttek - a pékárut, isten tudja, milyen kézzel.

2017. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Hát itt a gyerekek fogdosnak mindent össze,itt kulturált felnőttek vannak. Kivéve az,aki nem bírja megnevelni a gyereket. Amúgy meg az a zsemlés sztory fél éve volt,ma meg egy másik. ;)
2017. máj. 22. 17:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!