Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek fősuli/egyetem alatt...

Akiknek fősuli/egyetem alatt sem sikerült barátságot, párkapcsolatot kialakítani, hazaköltöztetek szülőkhöz?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogy a legjobb az egész családnak. Ha megengedheti magának valaki, akkor vehet/bérelhet saját kéglit, főleg, ha nem jön ki a szüleivel, de ha teljes otthon a családi béke, és a pénzt se szeretnék kilapátolni az ablakon, akkor a legjobban teszi, ha hazaköltözik, miért ne?
2020. febr. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Nem, utána a munka diktál. Az meg Pesten van. És ott is vannak emberek
2020. febr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem az összes csoporttársam visszaköltözött viidékre Pestről, aki egyedül volt azért, aki meg a párjával, az meg azért. Videkén jobban lehet boldogulni
2020. febr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Odaköltöztem albiba ahol a munkahelyem.
2020. febr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Igen, aztán Budapest agglomerációban kaptam munkát, így visszaköltöztem Budapestre
2020. febr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!