Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy film, ami megrázó és...

Van egy film, ami megrázó és megható, a gyerekkoról szól. Sokszor megnéztem egymás után, egyszercsak nem láttam a filmet, de mint egy semleges tv reklám lenne, , viszont érdekel még mindig. Miért van?

Figyelt kérdés
Van egy film, ami megrázó és megható, a gyerekkoról szól. Sokszor megnéztem egymás után, egyszercsak nem láttam a filmet, hallom és látom, de mint egy semleges tv reklám lenne, és minden más eszembejut, témák dolgok, viszont érdekel még mindig. Miért van?

2020. márc. 1. 07:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magyaràn elkalandozik a figyelmed a film alatt?


Nekem ilyen akkor van ha zene mellett tanulok. A végén meg nem tudnam mondani milyen szàmok mentek.


Az agy szelektàl.


Nekem volt egy regi olyan filmem ahol a magyar es idegennyelvi szinkron egyforma hangerövel ment alatta. Nem értettem semmit belöle, de aztan meglepett de àtkapcsolt az agy es kihallottam csak a magyar szinkront nem is füllel hanem az agyam csak arra figyelt es felfogtam a magyar szinkront belöle. Erdekes jelenség volt.

2020. márc. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen , de érdekel a jelenet , de egyik percre a másikra megszünik és csak háttér zene lessz belőle?

Mikor nézném...

2020. márc. 1. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:

A filmeket amugy az agy nem tudja feldolgozni(tul gyors kepsorok) ezert az alvashoz hasonlo üzemmodban van es ezert faradt a film vegén.


Te akkor felig alszol is alatta.

2020. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokszor megnézted egymás után. Századszorra már a legjob film is unalmassá válik, mert már szinte kivülről tudod nem csak a cselekményét, de még azt is, hogy melyik jelenet után melyik következik, és ki mit mond (szó szerint akár).


Ilyenkor már nem is önmagáért nézi az ember a filmet, hanem mert érzelmileg kötődik hozzá.

2020. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert már ismered, számtalanszor láttad.
2020. ápr. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!