Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok kapni itt perverz...

Szoktatok kapni itt perverz privát üzenetet egy semleges hétköznapi kérdés megválaszolása után?

Figyelt kérdés
Harisnyával kapcsolatosan kérdezett valaki divat kategóriában, én válaszoltam. Utána konkrétan kéjes üzenetet kaptam (nem először, de ez a legutóbbi), ami kiverte nálam a biztosítékot. Miért nem ellenőrzik az üzeneteket? Konkrétan ijesztő néha, milyen emberek járnak ide. Oké, tiltsam le, vagy ne válaszoljak, de miért nem változtatnak, újítanak a bejelentési lehetőségeken? Egyébként is volt a való életben perverz emberrel sajnálatos megtörtént esetem, valószínűleg azért vagyok rá kihegyezve, mert nagy trauma ért akkor. Nem azért válaszolok, hogy még itt is ilyeneket kelljen olvasnom. Nem azért járok ide válaszolgatni, hogy elrontsa a napomat. Itt vagyok közel 10 éve, szeretek segíteni, de jó lenne, ha privát üzeneteket is be lehetne jelenteni. Nektek mi a véleményetek róla?

2019. ápr. 4. 15:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Rendszeresen felmerülő probléma a privátban zaklatók jelensége, de nem tudnak ellene mit csinálni. A moderátor nem lát rá mert a privát üzenet tartalma levéltitok. A legegyszerűbb az lenne, ha megszüntetnék a funkciót, mert többet árt mint használ, de ezt sem fogják meglépni. És attól, hogy n+1-edjére megint kibeszéli pár ember hogy őt milyen zaklatás érte, még nem fog változni semmi. Egyszerűbb, ha megnyitod az üzenetet és azonnal törlöd is, és akkor nem ér rossz tapasztalat.
2019. ápr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tiltom és leszarom.
2019. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Én egy olyan kérdés kapcsán kaptam perverz üzenetet ami semmilyen módon nem köthető össze a szex témával és mégis. Letiltottam azonnal. Nem szeretem ha privátot írnak nekem, max 1x válaszolok ha valaki ír de nem akarok beszélgetésbe bonyolódni idegenekkel. Amúgy én is beszüntetném ezt a funkciót.
2019. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam kapni, igen. Ha a privát üzetetet, vagy az illető nick nevét elküldöd emailben a modiknak, hogy nézzenek utána, akkor esélyes, hogy eltávolítják az oldalról.
2019. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem szoktam, de nők gyakran kapnak.
2019. ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ó, persze. Volt például, hogy elküldtem egy receptet az Ételek-Italok kategóriában és válaszul privátban kaptam valaki nemiszervéről fotót.. :D De az egyik lábfétises is betaláltaz az egyik válaszom az Utazás témakörben és fél oldalon keresztül ecsetelte, mit tenne a lábaimmal.. Töltés és tiltás, ennyi.
2019. ápr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A kitiltás pont annyit ér, mint a helyi trollok kezelése: vagy be van készítve egy új fiók és azonnal abból folytatja, vagy regisztrál még egyet és miután letelt a fél órás korlát, már írhat is.

Saját tapasztalat: volt már hogy jelentettem privátban rendszeresen megkereső szabályszegőt az oldal kapcsolattartási címén e-mailben, bizonyítékkal, és nem tiltották ki. Ne várj csodát.

2019. ápr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Perverzet ugyan nem kaptam, de gyalázkodó,sértegető üzenetet többször is. Csak annyit tehettem, hogy letiltottam az illetőt,sőt korábban végleg ki is léptem, és más felhasználónévvel léptem be újból. Sajnálom, hogy ilyen megrázkódtatás ért.
2019. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kapni pedig lányoktól elviselném :D
2019. ápr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igen. Egy teljesen ártatlan válasz kapcsán is jönnek a perverz üzenetek.

Tiltom azonnal.

A divat kategória tele van csàvòval, akik borzasztóan ráizgulnak, hogy egy vadidegen nő milyen ruhát hord. Beteges szerintem, én is örülnék, ha ki lehetne kapcsolni az üzenet funkicot

2019. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!