Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg baj ha rászoktam a...

Tényleg baj ha rászoktam a tanulásra a szabadidőmben?

Figyelt kérdés

Rengeteg könyvet olvastam el az elmúlt hetekben, elkezdtem hobbiból franciául és németül tanulni, belementem a bilógiába, történelembe, filozofiába, könyveket vettem a témákban, rengeteg cikket olvasok róluk, ilyenek. Volt, hogy reggeltől estig ki sem másztam az olvasnivalókból.

Erre jött a családom, és néhány barátom, hogy minek "ugrálok" (???) Minek ez nekem semmi értelme miért csinálom.

Dolgozok, adok haza pénzt, nem beszélek arról mit tanulok, miért fáj ez másnak? Rosszul esik hogy piszkálnak vele folyamatosan ha olyanuk van - és gyakran van.



2020. márc. 1. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Irritálja őket, hogy nekik ez külön erőfeszítés, amire talán nem is képesek
2020. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%

"nem beszélek arról mit tanulok"


"Erre jött a családom, és néhány barátom, hogy minek "ugrálok" (???) "


Ha nem beszélsz nekik erről, akkor hogy tudják mit csinálsz?


Miért is foglalkozol velük?

2020. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonymousreview60 ***** válasza:
85%
Őket a tanulásod zavarja, mert nekik elég butábbnak lenni. Amit leírtál az nekem csapongó érdeklődésnek tűnik, de folytasd, csak fejlődhetsz vele.
2020. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy hogy észrevették hogy ilyeneket csinálok hirtelen a semmiből. Nem annyira csapongó, egy-ket napig csak egy dologra figyelek, utána váltok. Mentek a zöldek, köszönöm!
2020. márc. 1. 14:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, tök jó!
2020. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Nem tudtam hova tenni, de akkor csak "hisztiznek" lényegében (?).

2020. márc. 1. 15:08
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Csak hiszti, mert ezzel tukrot tartasz elejuk es azt erzik, hogy ok nem elegek vagy hasonlot.

Ez olyan mint amikor valaki elkezd fogyokurazni, akkor hirtelen mindenki megprobalja "lebeszelni", vagy csak "egy szelet torta meg nem art, kell a cukor" stb, ontudatlanul is szabotalni probaljak az embert, mert akkor nekik is szembe kell nezni magukkal.

2020. márc. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elég gáz hogy ilyenek, de jó tudni, köszönöm mindenkinek!
2020. márc. 1. 15:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó, de legjobban akkor jársz, ha kiválasztasz egy szűkebb-tágabb területet, amelyen mesterszintre törekszel.


Azt nem írtad, hány éves vagy, de gyakorlatilag bármely életkorban jó az ilyesmi. Főleg, ha még célja is van.

2020. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, szuper, ügyes vagy, mert hasznos dolgot teszel.
2020. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!