Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés

A suliban mindig eltervezem, hogy majd délután leülök és megtanulom. De egyzsrűen nem visz rá a lélek :( sehogyan sem tudok odaállni és tanulni. Most is ide írok, ahelyett, hogy tanulnék...

16 vagyok, kilencedikes gimnazista.

Mit tegyek???


2018. febr. 25. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondold végig mit szeretnél az életben. Aztán hogy mi kell ennek az eléréséhez.
2018. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem csodálom. Pl a törikönyv szó szerint használhatatlan. Annyi érdektelen, semmire kellő dologról ír, hogy azt bekéne tiltani! A négyjegyü függvény táblázatot meg ki sem nyitottuk 4 év alatt egyszer sem. De kötelezően megvetették. Na mindegy már túl vagyok rajta. Hahahahaha
2018. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a gondom. Bár hétköznap még úgy ahogy megtanulok másnapra, de hétvégén kb. lehetetlen, hogy rá vegyem magam, plusz elég sokszor van családi programunk is.
2018. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Végzős vagyok, ez a pár hónap maga a kínszenvedés számomra, de túl kell esni rajta. Ehhez pedig nagy nehezen, de le kell ülni tanulni néha. A jó időbeosztás a lényeg.
2018. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasgasd a gyakorin a munkával kapcsolatos kérdéseket. Hogy mennyire nem találnak munkát, akiknek nem megfelelő végzettségük van, vagyis találnak csak épp mindenféle olyat, amit nem szívesen végez az ember...és ezeket minimálbérért kell ráadásul nyomni.

Otthon engem folyton ezzel ijeszgettek egyébként, de valahogy nem hittem el, hogy tényleg ilyen nehéz.Viszont leírva másoktól eléggé hiteles. Na nekem ez segített, amikor majdnem ott hagytam az egyetemet. :)

2018. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!