Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket, másokat is rossz...

Titeket, másokat is rossz érzés fog el ha sulira vagy tanulásra gondoltok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Rég nem járok iskolába. De a gimit nem szerettem, el ks kapott a rossz érzés. Utána a szakmai sulit szerettem, ott nem volt ilyen. Szerintem ez attól függ- jól érzed-e magad ott,ahol vagy.☺
2018. márc. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a sulira gondolok igen, de tanulni szeretek.
2018. márc. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Imádtam iskolába járni, életem legszebb évei voltak.

Rendesen tanultam, sikerélményem volt, az osztály is jó közösség volt. Azóta is "visszasírom" azokat az éveket. Gyakorlatilag semmi dolgom-gondom nem volt. Egyik szünet érte a másikat, csak leckét kellett írnom és tanulni.

Nem is értem ezt a mostani "nemboldogulokaziskolával" mizériát. Nekünk is volt 7 meg 8 óránk, dupla matekkal. És? Kibírtuk. A táska is nehéz volt és tesicuccot is kellett vinnünk. És?

Ha valami feladatot kaptunk nem tudtam előkapni a tabot, hogy ráguglizzak, hanem el kellett ballagni a könyvtárba és kikeresni a dolgokat.

Tök jó érzés fog el, ha a sulira gondolok, a tanulással ugyanez van.

2018. márc. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

A jövődet építed és ha sokat tudsz, sokat fogsz keresni. Persze ez nem ilyen egyszerű mert magadat is le kell majd győznöd, hogy legyen bátroságod elhelyezkedni a megfelelő állásban. Amikor nincs kedved tanulni gondolkodj el ezen. :


Havi 120.000 legyen a pénzed aminek csak a felét tudod elkölteni, (és ez még egy nagyon jó eset), vagy havi 350.000 a pénzed és 250.000-et költhetsz arra amire csak akarsz? Egy életen át.

2018. márc. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen mértékben igen, de csak azért, mert alapból nem szereti az ember a kötelező dolgokat. De ha arra gondolok, hogy mit csinálnék helyette szívesebben, akkor mindig arra jutok, hogy nagyon is jól van ez így.


Te mit csinálnál helyette szívesebben? És miért nem csinálod azt a másvalamit?

2018. márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Tanulni nagyon nem szerettem. Mármint szeretek új dolgokat megtudni, csak a kötelező magolásokat utálom.

De imádtam iskolába járni. Annyira szép évek voltak.

Néha visszavágyom.

Általánosban is, középiskolában is nagyon jó osztályunk volt. Főiskolán is kialakult egy jó kis csapat, de az már nem volt annyira jó, nem lett olyan sok közös élményünk.

2018. márc. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Még gimis vagyok, és igen, egy szünet végefele mindig összeugrik a gyomrom, hogy megint vissza kell majd menni suliba.

De tudom, hogy dolgozni meg önállónak lenni mégrosszabb lesz. Nah jó, egy kicsit pesszimista vagyok, de 99%, hogy rosszabb lesz. :D

2018. márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
a tanulástól nem, a sulitól 10 év után is
2018. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, amit tanulsz, és ha jó a légkör, akkor nem fog el ez az érzés. A gimit például én is kimondottan utáltam, a suli és tanulás gondolatától is rosszul voltam, az osztály is pocsék volt. De az egyetemet meg szerettem, többnyire jó érzésekkel mentem be órákra, sok jó barátom, ismerősöm lett, szívesen tanultam.
2018. márc. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!