Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te miért nem vagy elégedett...

Te miért nem vagy elégedett az életeddel? Mitől lennél az?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már egy ideje nagyban dolgozok azon, hogy jobban tudjam értékelni amim van. De igazán elégedett akkor lennék, hogyha tudnám hogy van biztos lábakon álló egzisztenciám. Jelenleg ha teljesen magamra lennék utalva, ezt nem igazán mondhatnám el.
2020. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Akkor lennék elégedett, ha nem létezne a fájdalom. Ha szabad lehetnék, ha nem lenne korlátolt az emberi élet. Így csak egy börtönben érzem magam.
2020. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szar a munkahelyem. Keveset keresek, néha nagyon stresszes, kivételzés van rendesen, és olyan munka, amit az emberek lenéznek, ezért ne mis szívesen vállalom fel (nem prosti vagyok). Ez a legnagyobb problémám, ebből következik az összes többi is, pl az, hogy nem tudok félrerakni saját lakásra, de még csak albérletbe se tudok költözni (csak szobát bérelni tudnék), nem tudok félrerakni arra, hogy körbeutazzam a Földet, mert az az álmom. Úgy érzem, hogy évek óta megragadtam egy helyben, és nem haladok semerre. Az sem jó, hogy 21 évesen soha nem volt még kapcsolatom, és senkinek se kellek, és a szó szerint pszichopata "majdnem exem" miatt szenvedek és van nagyon önbizalomhiányom, meg bipoláris depresszióm, de jelenleg ez a kisebbik bajom.


Komolyan úgy érzem, hogy az egyetlen dolog, amitől boldog lennék, az az lenne, ha meglenne a jogsim. Először Netpincérezni szeretnék, majd kamionsofőr szeretnék lenni, ez régi álmom. Utazni is sokkal egyszerűbb lenne, akár saját kocsival, akár külföldön bérléssel. 1,5-2 órára lakom a belvárostól, azon se stresszelnék akkor. Csakhogy eddig kétszer buktam meg a forgalmi vizsgámon, pedig az oktatóm, és mások szerint is jól vezetek, sőt, szeretek is vezetni, és sok okból nagyon szükségem lenne már arra a jogsira. A második bukás után 2,5 hónap fizetés nélküli szabira mentem, és elutaztam a Balkánra. Egy harmadik bukást nem viselnék el, akkor komolyan nem tudom, mit csinálnék, ugyanis ez az egy tartja még bennem a lelket, ezért is nem merek visszamenni vizsgázni, hiába mondja az oktatóm is, és mendenki más is, hogy menjek már.


Hülyén hangozhat, hogy egy jogsin "múlik az élertem", de ha meglenne, felmondanék a jelenlegi munkahelyemen, amíg meglenne a C+E, addig Netpincéreznék, amivel nagyon jól keresnék, félre is tudnék rakni (pl a másik két jogsira elsősorban, amik nagyon drágák), utazgatni is tudnék, és annyi pénzem is lenne, hogy pszichiáterhez járjak, ami enyhítene a depresszión, ami miatt sokkal rosszabbul látok mindent. Aztán hosszútávon meg az álommunkámat csinálhatnám, amivel jól is keresnék, és élvezném is.

2020. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én elégedett vagyok. Hozzáállás kérdése amúgy, nem szabad folyton keseregni.
2020. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban azért vagyok elégedetlen, mert volt egy nagy karrier álmom, ami egészségügyi okokból nem valósulhatott meg. Így már csak akkor lennék elégedett, ha annyi pénzem lenne, hogy ne keljen dolgoznom, hiszen csak jobb híján választottam másik szakmát.

Ugyanakkor rendszeresen hálát adok azért, ami van és boldoggá tesz. A hála érzése további pozitív dolgokat vonz az ember életébe.

2020. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alapbetegségem, ami lekorlátoz dolgokban. E mellett szeretnék munkát/területet váltani, ami megint nehéz.
2020. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza kaphatnám az egészségemet,ami pár éve köddé vált és mindent tönkre tett.Na ha ez teljesülne a világ legboldogabb ember lennék.
2020. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csendet és békét,normális embereket szeretnék a környezetembe.... Hogy hagyjanak békében élni,amim van,még ha nem is túl sok,nekem már bőven elég lenne a boldogságomhoz..Csak nem hagyják hogy élvezzem.. :-(
2020. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magánélet, katasztrófa, többi nagyjából rendben van. Persze, lehetne még többet keresni, meg még magasabb pozícióba kerülni már most, de ezek a dolgok haladnak rendben.
2020. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat tanultam, küzdöttem, a hozzáállásomon, jellememen is mindig igyekeztem csiszolni.

Mégis rengeteg pénzem fogyott, sok nehézséget ad az élet folyamatosan.

Hiába találtam meg a hivatásomat, közel se biztos, hogy meg tudok tapadni a szakmában.

Az egészségi állapotom nem jó, de nem is tragikus.

Mentálisan tropa vagyok.

Egyedülálló.

Lassan semmi félretett pénzem nincs, csak romokban álló lakás és rongyosodó ruhák.


27N

2020. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!