Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te miért nem vagy elégedett...

Te miért nem vagy elégedett az életeddel? Mitől lennél az?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 13:08
1 2
 11/11 Laylah ***** válasza:
Nagyon panaszkodni nem tudok, de van pár dolog, ami jó lenne, ha jobb lenne. Párommal mindketten elég sokat híztunk, miután belekényelmesedtünk a kapcsolatba, és hát addig nincs szex, amíg le nem adjuk. Ez eléggé fáj. A munkám nem olyan, amit utálok, sok az üresjárat, de alapvetően elég érdekes tud lenni, párom szerint látszik is rajtam, hogy tetszik ott nekem, ami nagyjából igaz is. Ám amit valóban szeretnék csinálni, ahhoz nincs elég tőkém: zéró- vagy aktívházakat, zéró lakóparkokat szeretnék tervezni, építtetni, hogy az emberek jobb helyen és környezetkímélőbb módon élhessenek, valamint jó lenne még régi házakat pöpecre felújítani, a hotel biznisz is érdekel valamennyire... Pedig saját lakásra sincs pénz. Ami még bánt, hogy sosem voltam kimondottan kreatív ember, hiába igyekeztem, ugyanakkor nagyon jó vagyok mások ötleteinek felhasználásában, esetleg átalakításában.
2020. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!