Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi Marilyn Monroe...

Szerintetek mi Marilyn Monroe sikerének a titka?

Figyelt kérdés
Igen, valóban szép nő volt, és színészkedni is tudott valamennyire, de nagyon sok hozzá hasonló hölgyemény élt az ő korában, akik szintén szerepeltek filmekben. Miért pont ő futott be annyira, hogy még 70 évvel később is emlékeznek rá az emberek? Mondjuk az tény, hogy leginkább az utána következő generációk kapták fel ennyire, mert az ötvenes években inkább csak tárgyként kezelték. Igen, már akkor is elég híres volt, viszont a valódi tiszteletet csupán évtizedekkel később kapta meg a világtól. Ez sok színésznőre igaz, de miért pont ő az egyike azon kevés világsztároknak, akiket annyi helyen látni, hogy már beleszédül az ember? Én erre nem nagyon tudtam még eddig rájönni. Szerintetek?

2020. márc. 3. 12:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
90%
A kisugárzása, a megoldatlan tragédiája, az élete. Stílusikon, szex szimbólum, a mai napig. Mert igazi nő volt, ma is megállná a helyét.
2020. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
81%
Mindig épp az adott helyzetben legjobb palival került egy ágyba.
2020. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
77%

#1:

Mégis mitől volt igazi nő? Attól, hogy a magánélete egy romhalmaz volt és lassan tönkre vágta a hírnév?

2020. márc. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem az, hogy okos és merész volt egyszerre. Tudta, hogy mikor, hol, mit kell tennie, hogy figyeljenek rá.
2020. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Az első és a negyedik válaszolóval értek egyet, én is valami ilyesmire tippelnék, csak kíváncsi voltam mások véleményére is. Szerintem attól még nem lesz valaki évtizedeken át szexszimbólum, ha mindig a legbefolyásosabb pasikkal fekszik le. Ennél azért több van a dologban, de persze ez is jócskán lendített a hírnevén, ezt kár tagadni. Egyébként tényleg egy nagyon ravasz és okos nő volt, úgyhogy talán az utolsó válaszoló találta el a leginkább. Köszi a válaszokat! :)
2020. márc. 3. 17:20
 6/80 anonim ***** válasza:
77%

#3 nézz utána (képek, dokufilmek, könyvek), és utána beszélhetünk. :)

Bezzeg ha egy pasiról lenne szó, hàny nőt meg*rt, mekkora király lenne...!

Amúgy... pasi vagy?

2020. márc. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
70%

Valóban szép volt, jókor volt jó helyeken, de főleg:

"Többet ért a lába köze, mint az egész Csallóköze."

2020. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
95%
Andy Warhol tuti ott volt, illetve az a szoknyás-ventillátoros fotó.
2020. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a trükk röviden p-vel kezdődik és ina-val végződik.
2020. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
91%
Kisugárzás, tökéletesen eltalált stílus, igazi egyéniség. Mítosz kerekedett a személye körül. Mindez így együtt talán mai napig valamiféle felfedezni való titkot jelent az embereknek.
2020. márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!