Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rocker vagyok? Vagy csak...

Rocker vagyok? Vagy csak ilyen rajongásféle?

Figyelt kérdés
Már egy éve csak feketékben járok. Elkeztem a körmömet fekete/pirosra festeni. A szememet is meg a vízvonalt feketére festeni. És Marilyn Mansont, Linkin Parkot és Imagin Dragons-t hallgatni. Ha tehetem mindenből feketét veszek. És mikor megkérdezik, hogy miért járok feketében, gyászolok vagy rocker vagy, akkor nem tudok mit mondani rá. És ha nem mondok semmit azt hiszik hülye vagyok és nem hallom mit kérdeztek. 16/L

2017. dec. 29. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért jársz feketében mert az tetszik. Én is abban járok mert abban érzem magam jól. Felvehetnék színes ruhát is de hülyén érezném magam benne. Ehhez nem feltétlen kell rockernek lenni
2017. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

A Fiam ennyi idősen éppen négergyerek volt és 2pac-et hallgatott.

Utána 2 évig oldalra fordított sapkás laza deszkás.

Ma 24 évesen már normális.

2017. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
100%
Az a szín tetszik és kész. Én ugyan metalhead vagyok de már akkor is fekete ruhák után áhítoztam amikor azt sem tudtam még mi az a metál mert magát a színt szeretem. Ha megkérdezik hogy kit gyászolok, körülnézek és azt válaszolom, hogy még nem döntöttem el.
2017. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tinilány vagy. Majdnem minden kislány átesik egyszer ezen a rocker/emós korszakon. Aki nem növi ki 10 év alatt, na az már tényleg rocker lesz. De a többség kinövi.
2017. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 11 évesen kezdődött, de már azelőtt is nagyrészt feketét hordtam. Az imagine dragonsról annyit hogy az nem rock. Hiába mondják. Ha tényleg rocker lennél tisztában lennél vele :)

Linkin Park az jó együttes, remélem nem csak a frissebb számait halgatod hanem Az Igazi Régi Ütős Linkin Parkot! :D

Manson úrhoz nem tudok hozzá szólni jól nyomja és kész :DD

Szerintem ha egyáltalán felvetődött benned ez a kérdés az nem jelenthet túl sok jót...

Én sosem agyaltam rajta hogy most rocker vagyok e vagy sem. Tudtam. És nem volt semmi ami elbizonytalanítson! Vannak a manapság 'divatos' AC/DC-s sapkában meg szakadt gatyás adidas superstáros 'rockerek'... (nehogy félreértsd imádom az AC/DC-t!!!) Szerintem én még rózsaszín cicás pulcsiban csillogós harisnyában is rockerebb lennék náluk..na mindegy ne ócsároljunk másokat :)

Kicsit olvasgass a goth szubkultúra után az lesz a neked való :3

Amúgy tőlem is meg szokták kérdezni hogy gyászolok e és azt szoktam rá válaszolni (ha ellenség kérdezi) hogy azért vagyok mindig feketében, hogyha VÉLETLEN megölne téged valaki és temetésed lenne akkor minél hamarabb elmehessek megnézni a hullád :333

Sok sikert az élethez, ha valami kérdésed van írj privit ;)

14/L

2017. dec. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennél azért vannak jobb együttesek is...
2017. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézeteid kérdése.Én is nagyon szeretem ezeket a Bandákat meg a régi ütős magyarokat.Pl P mobil.Külsőleg nem nézek ki úgy mint egy rocker de a mai divat rockereknél én így ahogy vagyok sokkalta rockerebb vagyok :)Egyszóval nézeteid kérdése
2017. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Benceabc123 válasza:
Használd a fekete farkam az illik a ruhádhoz.
2017. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!