Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehetne olyan pasikkal...

Hol lehetne olyan pasikkal ismerkedni akik gazdagok és társat keresnek maguknak?

Figyelt kérdés
Az lenne a vágyam, hogy 1 olyan pasit találjak aki eltart engem és csak úgy ad nekem költő pénzt. Én otthon lennék intézném a ház körüli dolgokat. Főzés, bevásárlás, takarítás. De emellett szeretném ha tényleg szeretne engem, és énis őt. Sajnos hiába ismerkedek pasikkal egynek sem kell olyan nő aki nem szeretne dolgozni.. Még azt mondom ha legalább annyira jó nő lennék talán lenne esélyem ilyen pasikkal ismerkedni de max csak az arcom szép amúgy meg egyáltalán nem vagyok jó nő.. Szeretnék valami tippeket kapni merre induljak el és hogy tudnám elérni a célom.
2020. márc. 5. 13:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Húzzál el dolgozni.
2020. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
2020. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem érdekel ha megcsalna. Csak engem is szeressen és adjon elég pénzt vasarlasra
2020. márc. 5. 13:24
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Troll.
2020. márc. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll. Komoly a kérdés. 22 éves lány vagyok
2020. márc. 5. 13:29
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

No, ezt a dolgot érdemes lenne kétfelé választani.

Egyrészt, ha háztartásbeli háziasszonyként képzeled el az életedet, akit a férje tart el, ő pedig mos, főz, takarit, gyereket nevel, és kvázi kidolgozza a belét ugyanúgy, mint a férfi a munkahelyén, az oké. Ez egy létező családmodell, és találnál is olyan férfiakat, akik ilyen hagyományos feleségre vágynak.


DE te nem férjről beszélsz, hanem társról, és nem gyerekről vagy családról, csak költőpénzről és GAZDAG élettársról. Ez igy szimplán egy kitartott nő életének tűnik. No, ehhez már tényleg nem fogsz partnert találni, maximum 40 évvel idősebb, elhizott cukrosbácsit, aki eltart cserében a "természetbeni juttatásokért". Nem kicsit ribis.


A kettő között ég és föld a különbség!

2020. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
6os igazad van. Tényleg nem szeretnék gyereket. De örülnék neki ha a pasi komolyan gondolná így is velem a dolgot.. elsősorban mindenképp olyan pasira vágynék aki tényleg szeret engem es csak mi ketten lennénk egymásnak. Gyerek nem kéne.
2020. márc. 5. 13:33
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

És akkor miért várod, hogy eltartson? Mert ha a gyerekét nevelnéd, az egy dolog. De mit adsz érte cserébe, hogy eltart?

Igen, a ház körüli teendőket elintéznéd - mármint a női munkákat, mer a férfimunkák maradnának neki. Tehát itt nem adsz pluszt, tehát 50-50%

Az ágyban szintén mindketten egyformán részt vesztek a dologban, tehát ott is 50-50%

Nem kinálsz ellensúlyt, érted? Ez a gond.


Még ha lenne valami művészi hobbid, irás, festés, kézimunkázás, akármi, akkor talán, de csak talán ez jelenthetne egyfajta ellenértéket. De ilyenről sem irsz.


Shoppingolni minden nő tud, az is, aki maga keresi meg a pénzt rá...


Ez igy nem üzlet.


Ha esetleg szerelmből mégis eltartana valaki igy is, de ahhoz viszont szerelem kell, amit nem lehet keresni, csak rátalál az emberre, és nem tudhatod, gazdag lesz-e, vagy szegény...

2020. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%
puncs.hu
2020. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

Ahhoz nagyon szépnek kéne lenni.

És lehet, hogy egy ideig még társ is lennél, de egy idő után lecserélnének.

2020. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!