Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért magyarázzák...

A magyarok miért magyarázzák be maguknak, hogy mindenben jobbak, mint a többi nemzet?

Figyelt kérdés
Hasonlókra gondolok " A magyar konyha a legjobb a világon" " a magyar nők a legszebbek" "a magyar gyümölcs/zöldség a legízletesebb" stb alaptalan dolgok, amik nagyon távol állnak az igazságtól.

2019. nov. 27. 16:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Kisebbségi komplexus. Mint ahogy az is, hogy azt hiszik sokan, hogy a magyarok katonailag a legerősebbek, meg egyéb ilyenek. Baromság. A legtöbben nem tudják elfogadni, hogy kis nép vagyunk és nem vagyunk köbö semmilyen hatással a világ működésére.
2019. nov. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%
Más nemzetek is mondanak hasonló dolgokat, csak ezek szerint nem tudsz róla.
2019. nov. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%

Való igaz rengeteg magyar nő,gyönyörű.

Menj el a Belvárosba.

Gyümölcs is minőségi itthon.


De másban meg kuka ahogy van.

2019. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Ez szubjektív dolog, szóval nem jelentheted ki, hogy nem igaz, de azt sem, hogy igen.

Egyébként minden nemzetben vannak, akik ilyeneket hangoztatnak. Én speciel azt unom már nagyon, hogy folyton Magyarországra hegyezitek ki az ilyesmi dolgokat, amik egyáltalán nem csak itthon jellemzőek.

Az pl igaz, hogy:

A francia nyelv a világon a legszebb?

A román/orosz/ukrán nők a legszebbek?

A szlovák nyelv a legnehezebb a világon?

Az amerikaiak a legokosabb nemzet?

A németek mindannyian precízek?

Az olaszok a legszenvedélyesebbek?

A hollandok, skandinávok mindannyian jól beszélnek idegen nyelveken?


Stb stb. Mind-mind olyan sztereotípia, amiket szeretnek az emberek hangoztatni, és most direkt csak a pozitívakat soroltam fel.

2019. nov. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, elhiszem hogy finom az a gyümölcs, amit a fárol szedsz le, de én évek óta nem ettem normális gyümölcsöt, pedig nem a tescoban vesszük, hanem piacon zöldségestől.


Magyar nők szépségben "ok" kategória, semmi extra, tényleg.

2019. nov. 27. 16:49
 6/20 anonim ***** válasza:
50%

Akkor menj ki nyugatra ott nézd meg milyen tenyeres talpas,hátizsákos nők vannak,tornacipőben szaggatott gagyi farmerban.


Aztán menj be itt a Belvárosba péntek este meg menj ki Kijevbe.

2019. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Mert miért ne?

Hadd növeljük már az egónkat legalább ilyen klisékkel.

Az amerikaiak meg másra verik a mellüket, pl. szabadság, hadsereg, stb. Az se jobb, sőt.

2019. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Ukrán nők tényleg jófélék.


Te meg menj ki Svédországba és néz körül az ottani (fehér) nők között :))

2019. nov. 27. 17:07
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden nemzet büszke a saját dolgaira. Nincs ezzel semmi baj. Mondjuk szerintem az olasz konyha a legjobb a világon, de nem vagyunk egyformák. :D
2019. nov. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ámen, olasz konyha verhetetlen :))



Magyar konyha szerintem olyan, nesze semmi, zsíros, nehéz kaják. Nem véletlen, hogy ilyen beteg és elhízott a lakosság

2019. nov. 27. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!