Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha megtudnad a ferjednek eveken at tarto szeretoi kapcsolata van? Kort es nemet is irjatok 49/N

Figyelt kérdés

Tudod a lany nevet is.

Evek ota talalkozgatnak, uzleti utra folyamatosan magaval viszi.


2 gyerekunk van, a kisebb lany 15 eves. A nagy 19, mar kollegista.


Anyagilag jol elvagyunk.

De ha valnank mi lenne?

En 22 eve nem dolgozom, a diplomam semmit nem er igy!


Ossze vagyok torve.

Tudtam, hogy korabban volt szeretoje, akkor lebukott, de azt mondta nem fog tobbe ilyet csinalni es maradjunk egyutt a lanyok miatt.

Kozben meg ugyanazzal a nocskevel csal, mint regen.



2020. febr. 24. 01:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
A helyedben biztos szakítanék.
2020. febr. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom.

Egyik barátnőmnek nemrég derült ki hasonló, ők külön költöztek, de még nem váltak el. Mondjuk ott másabb a helyzet, mert barátnőm dolgozik, bár kevés a fizetése.


Én nem tudom mit tennék.

Nagyon szeretem az élettársamat, eddig megcsalás nem volt, másból fakadó viták , problémák igen, de mindig el tudtuk rendezni.

Gyerek nincsen.


Esetleg elmenni dolgozni valami teljesen más munkakörbe, amíg összeszeded magad?


35/N

2020. febr. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ideje lassan saját lábra állnod.

Persze mehet ez még így 5-6 évig, amíg a 15 éves is ki nem repül, de aztán? Szerintem a férjed a gyerekek miatt nem vált el eddig, nyilvánvalóan nem szeret téged, legalábbis nem szerelemmel. Én a helyedben nem válnék el rögtön, de elkezdenék valami tanfolyamot, vagy megpróbálnék a szakmámban elkezdeni dolgozni. Megmondta régen is, hogy a lányok miatt nem akar válni. De a lányok hamarosan kirepülnek.

A férjednek nem kötelessége téged eltartania. Ha már mással boldog, engedd el és kezdj új életet. De mondtam, nem kell rögtön az utcára kerülni. Van még 4-5 éved, készülj az önálló életre. Szükség lesz rád még nagyon sokáig, de a férjednek nem kötelessége téged eltartani. Én nem ítélkezek a férjed felett. Az élet túl hosszú, hogy 20-30 évig csak egyet szeressünk.

2020. febr. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%

ui:

42 N vagyok

2020. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
31%

Kivágnám és mehet a válóper, hogy a házasságkor kötött vagyoni megegyezésünk alapján minden, ami közös, az enyém legyen. :)

A törvény sajnos nem bünteti azt, ha egy sggfej családokat tesz tönkre a farka/pınája miatt, de lehetőséget ad arra, hogy mi hozzunk egymással olyan egyezményt, ami úgy bünteti ezt, hogy a megcsaló belepirul.

2020. febr. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
14%
"22 eve nem dolgozom" Mi a kérdés? Van választásod. Én nem foglak eltartani a kölkeiddel. Más jelentkező?
2020. febr. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
77%

Bocs, de azt eszed, amit főztél. 22 éve miért nem dolgozol? Főleg, ha évekkel ezelőtt egyszer eljutottatok már ugyanide? Egy felnőtt emberben kell, hogy legyen ennyi előrelátás.

Első körben menj el egy ügyvédhez, hogy válás esetén mire számíthatsz. Mi számít közös vagyonnak, mit fogtok felezni, mennyi gyerektartásra számíthatsz, stb.

Aztán:

Azt tudod tenni, hogy leülsz a férjeddel, és őszintén megbeszéled vele, hogy te innentől szemet hunysz, maradhat a családi idill a lànyok miatt, de itt és most írtok egy szerződést, hogy mire számíthatsz válás esetén. Vagy: most váltok, de ő fogja elmagyarázni az okokat a gyerekeknek. Mellesleg az se lesz olcsó.


Azon meg gondolkodjatok már el, hogy honnan az a tévhit, hogy 16 évesen megviseli a gyereket a válás, de 18 évesen nem. Ezt komolyan elhiszi bárki is? Semmi más oka nincs, csak nem akar gyerektartást fizetni. De az se ilyen egyszerű, ha tanulnak még.

2020. febr. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
57%
Igy kiszolgaltatni magad vkinek ahhoz màr ostobànak kell lenni.
2020. febr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
12%
Ha nő lennék, akkor a mezítlábas talpammal megmogyoróznám, azaz "diótörés" lenne. (F38)
2020. febr. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, én még "csak" 33 éves vagyok, de tudom, hogy dolgoznom kell, mert nekem is olyan szakmám van, hogy ha huzamosabb ideig nem dolgozom benne, akkor semmit se ér.

8 éve vagyok férjnél, 2 gyerekünk van, és nagyon jól tudom, hogy bármi történhet, baleset, betegség, talál egy fiatalabb lányt. Nekem is meg kell tudnom állni a lábamon.

Ha ugyanazzal a lánnyal csal, mint korábban, biztos, hogy őt szereti és nem téged. Vagy marad a kényelmes életed, amíg ő ki nem dob, vagy te dobod ki őt, de akkor lábra kell állnod, dolgoznod kell.

2020. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!