Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az honnan ered hogy a magyar...

Az honnan ered hogy a magyar egy megkeseredett, negatív, frusztrált, sok esetben kifejezetten rosszindulatú nép?

Figyelt kérdés

Sok helyen jártam a világon, de még ilyen lehangolt népet nem nagyon láttam. Ezt nem negatívumként irom, egyszerű ténymegállapítás.


Esküszöm itt mintha a levegőbe lenne valami...


Ez miért alakult így? Sokakkal beszéltem, és állítólag ez a nép ezer éve ilyen és nem is fog változni.


De mi az oka ennek?



2020. márc. 5. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%
A (feldolgozatlan) múlton való rágódás a legnagyobb probléma. A másiknak való megfelelés, más kiszolgálása. Sok önállótlanul gondolkodó ember van. A másikhoz való méregetés.
2020. márc. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
29%
Én nem mondanám annak, mert sok a kedves és empatikus magyar is. Ami miatt mégis érvényes lehet ez ránk az a más fejlett országokhoz mért nagyobb aránya a negatív embereknek.
2020. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!