Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok folyton a nárcisz...

Miért vagyok folyton a nárcisztikus emberek áldozata? És mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha felismered a jeleket, akkor ne add oda magad neki, hanem lépj tovább. Máskülönben nincs lehetőség tőlük szabadulni. Nemrég volt egy cikk erről egy újságban.
2020. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Nemtom,én is nárcisztikus vagyok,ha valamit kitervelek azt véghezviszem.
2020. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szemelyes hatarok felallitasa az elso lepes. Na meg hat a terapia. Gondolom a szuleid egyike narcisztikus volt es igy tokelezes aldozatot csinaltak beloled. Azt gondolod magadrol, h kevesebbet ersz masoknal es emiatt olyanok tarsasagat valasztod akik ezt meg isnerositik bennes
2020. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%
Alázattal használd ki 😀😂
2020. márc. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Viccen kívül, nekem nyáron volt egy munkahelyem, ahol mindenféle megkeseredett nárcisztikus ember volt, egyik nap úgy döntöttem, csak elmegyek mellettük szó nélkül, nem megyek oda stb. És bevált. Meg volt egy, aki, ha hozzám kellett szólnia vissza is vett az arcából. Persze eléggé éreztettem velük, hogy nem vagyok vevő rájuk, de úgy, hogy nem szóltam semmit. Próbáld ki, aki szólni, ha nagyon muszáj, és közömbösen, lehetőleg ne nézz rájuk, ha hozzájuk beszélsz, csak mondd a mondani valód.

(csak egy tipp)

2020. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Utolso: ez tenyleg jo tipp. Ezt szoktak szichologusok is ajanlani. Csak a minimalisat kell veluk beszelni, egyzsvas valaszokat adni es lekopnak
2020. márc. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 attól függ, mert azért vannak betegesen megszállott emberek is, akik, ha mész valahova követnek (most nem fizikailag értem), kutakodnak utánad, pletykálnak. Ezeket az embereket lehet, hogy nem lehet kezelni és lehet ilyenkor már jobb lelépni, mert ezek tényleg betegek, de nekem mindenesetre bevált a dolog, amit leírtam.
2020. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, és mi tévő legyek akkor ha például: tanár a nárcisztikus?
2020. márc. 8. 21:00
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyiknek van gyenge pontja, valahogy írányíthatod.

Vagy muszáj lesz szín 5-ösnek lenned, hogy véletlenül se b szhasson ki veled.

2020. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám a gyenge pontját megtalálnom? (Ha még nem is akarom irányítani) Mert elég nehéz szín 5-ös lenni magyarnál főként, hogy ő tanít... 😓
2020. márc. 8. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!