Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok folyton a nárcisz...

Miért vagyok folyton a nárcisztikus emberek áldozata? És mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés

2020. márc. 7. 19:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a tanár nárcisztikus? Mik a jelei?
2020. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát ugy például, hogy amikor elkezdődött a félév tök rendes volt, pehetett viccelődni, egyszerű dolgokra adott úgy közepes jegyet, nem adott nehez leckéket, tegezve köszönt, dicsért minket akkor is amikor nem volt értelme, én meg a baratom már az hittük, hogy szimpatizál minket. De amiután elkezdődött a 2. Félév akkor teljesen megváltozott, nehéz leckéket adott, alázott minket (kiraklak mint macskát szarni, a kaccsintás nem áll jol neked, stb) a saját osztályanak azt mondja hogy mennyire utál minket, esélyt se ad hogy ha már az egész osztály nem olvasott el egy adott szöveget akkor adjon haladékot, na és még ő csodálkozik hogy szarul álunk (főként én). Ja és a legutálatosabb amikor lát minket, szenvedni, hogy valamit irjunk akkor meg vigyorog mint aki ezt élvezné, dehat persze hogy élvezi. Undorító. 😓
2020. márc. 8. 23:08
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem nárcisztikus viselkedés, hanem Te kihasználtad a jóindulatát és a kedvességéért cserébe l-faszt se tanultál. Ezért berágott rád. Nem kéne szerinted segíteni a munkáját azzal, hogy legalább tanulsz egy picit, de legalább tudod, amit tudni kell? Hidd el hamar megváltozna a viselkedése ha azt érezné, hogy a jópofizásért cserébe nem megvetést kap.
2020. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem tagadom, igazad van. Csak számomra fura volt, hogy egyből megváltozott, meg hogy az egész osztályunk utálja, még azok is akik nem is álnak rosszul.
2020. márc. 8. 23:25
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

Tehát akkor mit kell tenned?


Általános életvezetési tanács: nincs olyan, hogy mindenki ugyanúgy érez. Érdemes kifinomultabban nézni a dolgokat és hamar rájössz, hogy bőven vannak olyanok, akik kedvelik vagy semlegesnek tartják.


Szerintem kezdj el tanulni most, ahelyett hogy itt lógsz:)

2020. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Úgy teszek, csak sok ténylegesen nárcisztikus személy van körülöttem (pl. Az ostály) és ezért sok mindent, mindenkit megkédőjelezek, de annyit köszöhetek nekik, hogy megkedveltem a pszichológiát.
2020. márc. 8. 23:37
 17/19 anonim ***** válasza:
tanulj még inkább:) ne a pszichológiával foglalkozz:)
2020. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
O bakker, ne ulj fel erre a narcisztikus dologra kerlek. Szakember tudja ezt csak diagnosztizalni es te mar az osztalyodba es a tanarodba is ezt latod, mikor kb az emberek 10%anak van csak szemelyisegzavara. Akkor ebbol a 10%bol mennyi lehet pont narcisztikus?!
2020. márc. 9. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor megbrobálom nem nézni mindenkiben a nárcizmust
2020. márc. 9. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!