Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudok tenni ez ellen?

Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Amikor nézek egy sorozatot mindig kinézek magamnak valakit, akire hasonlítani akarok.

Hobbikban, öltözködésben, személyiségben.

Csak azzal foglalkozok olyankor, hogy hogyan lehetnék én is olyan.

Ezen hogyan tudnék változtatni?


Gimnazista/L



2020. márc. 8. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Keresed magad, nekem is volt ilyen osztálytársam aki egyik héten még hello kitty-s csupa rózsaszínben volt a másikon meg már death metál kedvelő, talpig bőrben :)

Ki fogsz belőle nőni ha rájössz, hogy ki is vagy te igazán.

2020. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ez számomra nagyon ismerős :D

Rólam tudni lehet, hogy gyermekkorom óta nagy rajongója vagyok a Terence Hill & Bud Spencer filmeknek, ebből kifolyólag általános iskolától kezdve ő vált példaképemmé. Oly annyira bele éltem magam a helyébe, hogy 2 osztálytársamat felkaptam és szó szerint kihajintottam az ablakon :D Igazgató irodájánál is megfordultam néhányszor.

Azóta természetesen megértem és rájöttem, hogy az erőszak az nem poén. Ettől függetlenül eljárok hobbiként boxolni de csak indokolt esetben használom a megszerzett tapasztalatom élesben. Szerencsére még nem került rá sor :)


Szóval nincs ezzel semmi baj,ez természetes, hogy ilyen vagy, majd az idő múltán ráébredsz arra, hogy ki is vagy valójában és ha ez megtörtént onnantól csak magadra szeretnél majd hasonlítani :))

2020. márc. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát ez nagyon jó :D amint megtalálod azt, hogy ki is vagy igazán, rajossz majd, hogy nem kell hasonlitanod senkire. Akkor majd nem is akarsz hasonlítani senkire:)
2020. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: föl kell nőni. :D
2020. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!