Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyien vagyunk gainerek a...

Mennyien vagyunk gainerek a 20-30 közötti korosztályból?

Figyelt kérdés
Hány kilóról indultatok? Mennyit akartok hízni? Mindkét nem válaszait várom! Kort is írjatok, légyszi!

2020. márc. 8. 14:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Kezdhetnéd magaddal :D
2020. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Én olyan akarok lenni, mint a Trónok harcában a hegy, ez számít? :)
2020. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

55-ről indultam, most vagyok 65kg. Olyan 70-75 kilóval elégedett lennék. 25/F


De gondolom olyanok válaszát várnád, akiknek ilyen aberrált, beteg perverziója van.

2020. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Én is abba csoportba tartozok, aki nem kórosan kövér, hanem testesebb, jó húsban lévő akar lenni, izmosabb, vállasabb, kis pocak, hurka, úszógumi, mindegy, csak vastagabb legyek valahogy!


Sajnos egész gyerekkoromban rettenetesen vézna fiú voltam, mindig mindenhol messze elmaradva mindenkitől a legkönnyebb, azért is alakult ez a vágy ki bennem. És gondolhatjátok, hogy a hízni képtelen genetikai adottságommal mit küzdöttem, hogy elérjek valamit. Ilyen vasággyal 50-valahány kilós középiskolásból sikerült az eltelt évtizedben fölküzdenem magam 90 kiló közelébe, persze akármilyen probléma, stressz, betegség adódik (és valami mindig adódik), máris fogyok vissza rohamtempóban, ha nem tömegelek folyamatosan ezerrel. Számomra az idealizált alkat az, amikor valaki tömegel, mint az állat, kicsit túltolta a dolgot... csak esze ágában nincs a végén leszálkásítani magát, pont örül ha van végre némi hús a hasán, oldalán. Na bumm, bmi szerint már-már van némi súlyfeleslegem is :), ahhoz képest, hogy anno a normál legalja és az alultáplált kategóriák közt ugrálgattam, rohadtul meg vagyok ezen ténnyel elégedve. Az a "legyünk 120-150 kilós hordók" típusú génerkedés nálam nem pálya, minden elismerésem nekik, de én ezt a fajta dolgot nem tudom hová tenni se másokat, se magamat illetően. Én az a fajta vagyok, aki kabátban teljesen normálisan néz ki, max skinny nadrágban látszik, hogy combosabb, vádlisabb vagyok az átlagnál, ami kicsit sem probléma, hanem (más gondolkodású közegben is) előny. Strandon viszont kiderülne, hogy azért eléggé hasas is vagyok mellette.

2020. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Én 72 kg-ról indultam. Most 108 vagyok.

173 cm magas. Messze még a célom.

28f

2020. márc. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

Édes jó Istenem, mi jöhet még? Eddig voltak a bulimiások, meg az anorexiások, most meg ez... Közel 30 évese emberek... Észnél vagytok? Tudjátok, milyen egészégügyi kockázatokkal jár az elhizottság? Magyas vérnyomás, sziv- és érrendszeri betegségek, porckopás, koleszterinszint-növekedés, epebetegség, korai halálozás?????


Bakker, én betegség miatt voltam túlsúlyos, és évekig küzdöttem, hogy egészséges legyek, és folyamatos orvosi diétá kell élnem hogy az mradhassak, ti meg...!


Az élet iszonyú igazságtalan!!!

A világban meg egyre több dilis futkos...

2020. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Pont ezekre a hozzászólásokra nem voltam kíváncsi!-.- Minden hülye tudja, hogy milyen kockázatai vannak az elhízásnak! Szerintem a mai világban jóformán lehetetlen, hogy valaki ezzel ne legyen tisztában... Minden rizikó ellenére ez nekünk élvezetes, és szeretjük a gyarapodó hájat.. Tudod nem mindenki szeret ám önsanyargatóan élni. Nagyon fárasztóak vagytok már.. Nem lehet úgy kiírni ezzel kapcsolatosan kérdést, hogy meg ne jelenjetek alatta, odapötyögni az ilyen szokásos, sallangos hülyeségeket, amiket ismétlem, minden hülye is tud már a mai világban.. Másrészt azért idegesítő, mert nem a kérdéshez kapcsolódik! Na mindegy is, írhatnék még, de úgysincs értelme.. Szóval ezúton szeretnék megkérni minden okoskodási kényszerben szenvedő megmondó embert, hogy a kérdéshez legkisebb mértékben sem kapcsolódó mondandóját tartsa magában, mert rohadtul nem vagyok rá kíváncsi!! Köszönöm!
2020. márc. 12. 12:00
 8/24 anonim ***** válasza:
94%

Cső!


80kg-ról indultam most 106 vagyok. Hogy meddig híznék? Alapvetően amíg jólesik. Ha számokban akarom kifejezni akkor 135kg-ig fixen felmegyek, aztán majd meglátom.


27/f

2020. márc. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%

Én mikor legutoljára tudatosan elkezdtem akkor 93 voltam. Most pedig valamivel több mint fél év után 108. Először a 120at akarom elérni, de mivel magas vagyok így szerintem simán elbírnám a 140-150 kilót is


26/f

2020. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Az én hobbim, hogy a vesekövemet növesztem. Alapvetően kevés víz, és speciális diéta kell. Élvezem ha fáj, aztán végül kivetetem, van már belőle egy szép gyűjteményem.
2020. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!