Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban rengeteget bántottak és sokszor kiközösítettek. Ezt mindig éreztem felnőttkoromban is és mára az lett a következménye hogy teljesen átalakultam. Én is ugyanezt csinálom másokkal. Sokszor kegyetlenül megalázok más embereket. És az is elég ha csak nem szimpatikus. Vannak barátaim. Őket szeretem. Amikor valaki odajön hozzánk mert próbálna beépülni akkor elzavarom és kiközösítem durva szavakkal elutasítom. Kutyának tartok szinte mindenkit. És semmibe veszem. Nagyon vissza sem köszönök. Ezeket a viselkedési formákat az is kiváltotta hogy rengeteg emberrel soha nem beszéltem és nem is bántottam őket de mégis mérhetetlen undorral és utálattal voltak felém. És néha szavakban is kifejezték. Én nem.értettem miért kapom mindezt holott nem szolgáltam rá.

És ezek után váltam én is ilyenné sok emberrel. Én is bántom őket. Nem vagyok rest csúnyán és lekezelően, lenézően viselkedni. Úgy gondolom ha én ezt kaptam akkor az emberek viseljék el ezt a válaszreakciót.

Mi történt velem,hogy 31 évesen kezdődik a katarzis?


2020. márc. 10. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Valld be csak szépen, hogy szadista lettél, és élvezed, hogy másokat bántasz. Fogod itt rá évtizedes élményekre - ugyammá. Ne légy gyáva. Mondd ki, hogy feláll, amikor bántasz valakit.
2020. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez egy választás volt a részedről. Választhattad volna azt is, hogy jó leszel a gyengébbekhez. Te úgy döntöttél, hogy gonosz vagy a gyengébbekkel. Azért írom, hogy a gyengébbekkel, mert ha egy erősebbel tennéd ezt, bucira verné a fejed. Az ilyen emberek válnak nő- és gyerekverővé. Gyáva sz@r vagy.
2020. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi történt veled? Semmi különös,bekattantál.Gyerekkori traumákat nagyon nehéz feldolgozni.
2020. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!