Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 évesen mennyire fiatal még...

30 évesen mennyire fiatal még az ember?

Figyelt kérdés
Ha fiatalokat keresnek egy munkahelyre, és meghallja a munkáltató, hogy 30-31 éves vagy, csalódni fog szerintetek? Vagy ennyi idősen még mondhatja az ember magáról, hogy fiatal?

2020. márc. 10. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút fiatal, főleg szellemi munkára.
2020. márc. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen a 30 éves jellemzöen begyöpösödött kriptaszökevénynek számit ahol fiatalokat keresnek.
2020. márc. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

márpedig a legtöbb helyen a fiatal a 25 alatti.

bocs, de ez van.

2020. márc. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

30 vagyok, velem pl közölte interjún a főnök, hogy hú hát én még nagyon fiatal vagyok.


Szerintem ez leginkább a kollegák átlagéletkorától függ. Ha mindenki húszéves kis pályakezdő, akkor ott már nem fogsz fiatalnak számítani 30 évesen.

2020. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi hozzászólásotok. Csak tudjátok, olyan sz@r, amikor mindenki akinek bemutatkozol azt hiszi 21-23 éves vagy a külsőd miatt, aztán te meg mondod, hogy hát már 30...lehet nem kéne borotválkoznom 1 hónapig hogy ilyen miatt ne okozzak csalódást, hogy én már egy vén aggastyán vagyok sajnos :( még ha nem is érzem magam annak, sőt..csak hát az évszámok..
2020. márc. 10. 23:54
 6/12 A kérdező kommentje:
Illetve nah, nézőpont kérdése, többen is írtátok, hogy ez még fiatal...és ugye itt nem is azzal van "gondom", hogy bárki is idősnek gondolna ránézésre, csak rossz csalódást okozni amikor megmondom, hogy 30, mert talán ezt idősnek gondolják.."karrierváltó" vagyok, és azon a területen amit most tanulok egyetemen (informatika) tök kezdő..pedig ugye átalában egy pályakezdő fiatal is egyben...de akkor talán 30-31 évesen nem késő új dologba kezdeni...bocs, hogy csak így részletekben írtam a dolgokat.
2020. márc. 11. 00:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondok valamit neked: 50-60-90 évesen se fogod magadat másként érezni lélekben, mint most, csak közben a tested megöregszik.


én is annyi vagyok mint te, és én sem tudom magamat hová tenni, úgy látszik, ez egy ilyen kor. Én szentül hittem, hogy a 30 még fiatalnak számit, sőt, a 35 is még. Régen 40-től fölfelé szmitották a középkorúakat. De a múltkor itt kikaptam a huszonévesektől, hogy én már bizony nem számitok fiatalnak.. hát nem tudom.

35-ig annak fogom érezni magam. Aztán meglátjuk. :D

2020. márc. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
En 42 evesen tanulok informatikat. Szoval szamomra kis kolyok vagy :))
2020. márc. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még ez oké, a középfiatalság előszele ez.
2020. márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, vezető beosztáshoz egy számviteli cégnél a 25 az max gyakornoknak jó. Segédmunkásnál a fiatal jelentheti a 18 évest is.
2020. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!