Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elméletben sok mindent tudok,...

Elméletben sok mindent tudok, gyakorlatban semmiben sem vagyok jó. Miért lehet ez? Hogy lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Széleskörű az érdeklődésem, így sokféle területen olvasott vagyok, ebből viszont semmit sem tudok alkalmazni. Ismerek sokféle sportot, de egyikben sem vagyok jó. Sok műszaki cikkről tudom, hogy működik, de megjavítani semmit sem tudok. Művészettel ugyanez, csak mások munkáival vagyok képben, bennem nincs tehetség. Orvostudománnyal is szívesen foglalkozom, de esélytelen, hogy el tudjak látni egy embert.
2020. márc. 11. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van ez szted? Üvegplafon? Azt hiszed nem vagy elég jó? Irj üzenetben.
2020. márc. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem elég, ha szimplán képben vagy a dolgokkal. Tapasztalat kell, hogy belegyere. Nem elég, ha érted, hogy mégis hogy van ez, gyakorlatra is szükség van. Pl. egy focimeccset, vagy baseballt sem tudsz csak statisztikák alapján megnyerni. Fontos hogy csináld párszor előtte, és úgy már belejösz a dologba.
2020. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán csak keveset gyakorolsz. Elméleti szinten gyűjtöd az ismereteket, de a kivitelezés azért nem az erősséged, mert azt is elméletből szeretnéd megoldani - csakhogy ahhoz kőkeményen gyakorlat kell.
2020. márc. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlat hiánya.
2020. márc. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez is jó példa arra, hogy az emberiség egy elme által kreált alternatív Univerzumban él.
2020. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!