Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek beszerzői állásra...

Jelentkezzek beszerzői állásra, ha logi felsőfokúm van, elméletben tanultam beszerzést, de gyakorlatban nem?

Figyelt kérdés
Az eddigi 1 munkahelyemen sem voltam beszerző. Több helyen középfokút kérnek, nekem meg felsőfokúm van. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Elküldhetem, legfeljebb nevetnek egyet, de ha pl. dolgozok egy cégnél logisztikusként és szólnak, hogy megkapom a beszerzést, akkor ott is csak van vmi segítség, betanulás.

2019. ápr. 1. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális helyeken nem a Hr-es interjúztat hanem szakmabeli, aki 2 másodperc alatt levágja hogy értesz a témához vagy nem.
2019. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát, jelentkezz, mit vesztes, semmit? Max. nem vesznek fel. Még mindig előbb betanulsz, mint az, aki nem is tanulta még a suliban sem. Persze kérdés, hogy milyen a konkurencia, mert ha lesz 50 másik, akinek van ebben tapasztalata, még be sem hívnak.
2019. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

pénzbe kerül e-mailt küldeni? nem

vagyis nem veszítes semmit

2019. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, igazatok van, nem vesztek vele semmit. Viszont ha mégis behívnak interjúra, akkor mi a búbánatot mondjak, hogy miért is jelentkeztem, amikor eddig a raktározással, leltározással foglalkozok?
2019. ápr. 3. 14:28
 5/9 anonim válasza:

Ennyit ér a nagy logisztikus végzettség. Mehet vele az ember a koszos raktárba "logisztikázni" vagy targoncázni mert kényszerből le kell rakja majd a jogsit hozzá...


Jól megbántam, hogy elvégeztem, ekkora f.stalicska végzettség nem sok van.

2019. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert fejlődni szeretnél, újat tanulni, elvégre azért jártál iskolába. Ha nem ragaszkodnak a gyakorlathoz, egy ambíciózus jelöltnek biztos örülnek.
2019. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5: sajnálom, hogy ez a véleményed, de nem értek Veled egyet. Raktár és raktár között hatalmas a különbség. Sajnos nem tudok targoncázni, nő létemre sajnálom, nézd meg az álláshirdetéseket, sokszor kérnek targoncát, igaz, nem felsőfokú munkákhoz. A raktározásra van rálátásom, igaz, annak is, akinek nincs logi végzettsége, legfeljebb néha nem értjük meg egymást, mert máshogy gondolkodunk, de meg tudjuk győzni egymást.

Szerintem van értelme a logi végzettségnek, én úgy gondolom.

2019. ápr. 4. 14:50
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, köszi, igazad van, hiszen vhol el kell kezdeni. Majd eldöntik, kellek-e vagy sem, de ha meg sem próbálom...
2019. ápr. 4. 14:51
 9/9 anonim válasza:

Akkor lenne értelme ha a logisztikusok 99%anak nem raktárban vagy egyeb mas pozicioban kellene sínylődnie...


De ugye nem fszes vagy mert akkor büdös életben nem leszel logisztikus.


De lehet áltatni magad hogy "logisztikuskent" raktáros vagy es milyen jó.


Csak tudod egy 8 altalanost is felvesznek raktárba... Ez itt a gond.

2019. ápr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!