Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismertek olyan embert, aki...

Ismertek olyan embert, aki nem hajlandó kezelni a betegségeit, orvoshoz menni, mert "majd elmúlik az magától"?

Figyelt kérdés
Mi van vele? Pórul járt ezzel a hozzáállással vagy él és virul?
2020. márc. 13. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze, egy csomót.

Nagypapám annyiból járt pórul, hogy egy lábujját kellett amputálni végül emiatt a mentalitás miatt.

Egyébként élnek és virulnak, csak többször annyit szenvednek mindennel, mint a "normális" emberek.

2020. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok ágybanfekvős beteg, akkor általában én is így szoktam hozzáállni.
2020. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, én is ilyen vagyok.

Pl. minden évben összeszedek valami vírust, ilyesmivel sosem megyek orvoshoz; mert mégis, mit tudna tenni? Hazaküld, hogy feküdjem ki, erre magamtól is rájövök, a lázcsillapítót is megtalálom egyedül is.

Ez azért nem jelenti azt, hogy ha problémám van, akkor homokba dugom a fejem. Első körben általában egy hozzáértő gyógyszerészt kérdezek a gyógyszertárban, vény nélküli készítményekkel is sokmindent lehet kezdeni. Vagy pl. van szemüvegem, de nem orvosnál voltam vele, hanem optikusnál. És volt, hogy csináltattam labort magánúton, amikor hosszabb ideig nem tudtam kikeveredni egy vírusfertőzésből.

2020. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Keresztapám. Él és virul.
2020. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen. Anyukám párja. 60 is elmúlt. Egy hónapig volt lázas. Mellette influenzás, meg ki tudja miket szedett össze. Agyba főbe szedte a lázcsillapítót, nem pihent. Nem ment orvoshoz. Így járt át a 3unokájához minden nap. A végén legyengült, sokat fogyott, enni nem tudott, csak hányingere volt. Pánikba esett és akkor ment el orvoshoz. A doki mindenféle vizsgálatra beküldte a megyei kórházba. Mentővel akarta bevitetni, de anyukám párja ellenkezett. Jol kicseszett magával. A véreredménye borzalmas lett! Csoda hogy nem halt meg.
2020. márc. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Kollégámnak rossz a szeme ezért mindent összekutyul, szr a munkája amit csinál, de a főnit nem érdekli. Elmondása szerint a szemüveg rosszul áll neki, lézeres szemműtétre nem telik, a kontaktlencse pedig macerás. Teszkós szemüvegben dolgozik amit épp levett a polcról...az meg gyenge neki.

A másik: egy vénasszony szintén melóhelyen 40 fokos lázzal is bejön mindjárt összeesik úgy zavarják haza. Nem a pénz miatt marad hanem mártírságból hogy megmutassa mekkora hős hogy így is tud dolgozni. Szerintünk meg szimplán csak egy felelőtlen vírushordozó idióta.

2020. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyapám volt ilyen. Nem ment soha orvoshoz, mert "azok a mocskok csak a pénzét akarták". Végül a hererák elmulasztotta minden problémáját.
2020. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerek egy nőt aki két állásban robotol hétköznap és egyiket sem akarja elveszíteni. Semmilyen rendelési időre nem tud odaérni munkaidőn kívül, ezért csak akkor megy el, amikor már tényleg nagyon fontos neki.
2020. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok férfi ilyen. Még bírják.
2020. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!