Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor kéne elmenni vele orvoshoz?

Mikor kéne elmenni vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok,hétfő óta otthon feküdtem betegség miatt,kedden elmentem orvoshoz hogy előző nap kezdődött láz fejfájás stb mondtam neki hogy a torkom is fáj nagyon,mikor megnézte mondta hogy pirosnak piros de azért olyan pirosnak nem mondaná.Pedig eszméletlenül fájt,aludni nem tudtam,enni inni ekkora fájdalmat még soha vagy olyan rég éreztem hogy nem emlékeztem rá,ez az erős fájdalom péntek délutánig tartott,aznap délelőttt még igazolásért voltam.Délutánra bedugult a fülem mintha víz lenne benne,fáj és mintha duplán hallanék vele.Várjam meg még teljesen rendbe jön a torkom,és akkor elmúlik a fülfájdalmam és a dugulás vagy már hétfőn iskola helyett megint menjek orvoshoz?

2020. febr. 29. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Menj el orvoshoz. Valószínűleg felülfertőződött egy mezei nátha vagy influenza. Ezért kell ilyenkor gőzőlni, pár napig orrsprayt használni, hogy ne rakódjon le a takony. Napi 1 tasak neocitrán pedig csodákra képes, mert szinte az összes tünetet elmulasztja, ki tudod fújni az orrod, mert a fenilefrin kidugítja. Szóval, én visszamennék, mert ez már lehet bakteriális és arra antibiotikum kell
2020. febr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam megfázva,ezt kérdezte is az orvos azt mondta vírus vagy influenza az orrom nem folyt nem volt bedugulva csak a torkom fájt valami hihetetlen módon,hétfőn akkor elmegyek
2020. febr. 29. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A megfázás is vírus, általában rhinovírus. Hogy mi volt, azt már valszeg sosem tudjuk meg. Elképzelhető, hogy a fülfájás is elmúlik hétfőig, de ha nem, én elmennék vele orvoshoz
2020. febr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a durva hogy most pl nem faj viszont mindketto be van dugulva mintha viz alatt lennek folyamatosan

Mondjuk lehet azert nem erzek fajdalmat mert vettem be fajdalomcsillapitot,estere megprobaljuk hogy melegitunk sot

2020. febr. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!