Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Punkok! Ti mitől érzitek...

Punkok! Ti mitől érzitek punknak magatokat? Miben nyilvánul meg ez nálatok?

Figyelt kérdés
Ha írtok kort és nemet is, azt megköszönöm :)

2020. márc. 13. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, semmiben. Szeretem a punk rockot, metalt, hard rockot stb. Miben nyílvánul meg? A kedvenc bandáim zenéit megszerzem kazettán, bakelit lemezen. Tetkóim piercingjeim fültágítóim vannak, de az nem a zene miatt hanem mert tetszik. Annyi a titka az egésznek hogy szeresd a zenét. A többi a mai világban már csak színjáték
2020. márc. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy punk vagyok-e. De fiatalkoromban ilyen társaságban lógtam. Ma már felnőtt vagyok, gyerekkel, melóval. De attól szívesen hallgatok punkot, az életszemléletemben valamennyire előjön. Nagy ritkán megyek még koncertre.
2020. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
HaraPUNK!
2020. márc. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szivűrávány yszínű tűske hajazat
2020. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem mondom magamra azt, hogy punk vagyok. Amúgy nem tudom, hogy miért, hiszen imádom az ilyen zenéket. Pontosabban, a hardcore, crust punkot, de a grindcore-t is szeretem, sőt, az utóbbi időben inkább afelé mozdulok... De lazább dolgokat is hallgatok, pl megy néha Prosectura is, meg a többi ilyen "zoknipunk" 😄 várom is amúgy az idei Rockmaratont, már ha nem halasztják el. Wolfbrigade, Discharge, Agnostic Front... elsősorban természetesen ez az, amiért lehet engem punknak nevezni.

Másrészt maga a szubkultúra kialakulása, története és fejlődése nagyon érdekel, igyekszem minél többet olvasgatni róla.

Egyébként meg, szerintem ez az egész arról szól, hogy tegyünk fel kérdéseket és legyünk kritikusak. Pl itt van ez a koronás helyzet, hogy egymást ölik egy vécépapírért... Oké, a felkészültség egy dolog, de a tömeghisztéria soha nem vezet jóra. Elhatárolom magam az ilyen viselkedéstől, és ettől a közegtől.

Most a rosszmájúak mondhatják, hogy 17 évesen még nekik is pont ugyanerről járt a po fájuk, de majd kinövöm, meg majd az élet megtanít arra, hogy nem minden úgy van, ahogy elképzeltem,meg ha gyerekeim lennének, én is ugyanúgy harcolnék a vécépapírért... Btw, szerintem 17, közel 18 éves korában az ember azért már sejti, hogy a világ milyen hely, de az "életnek" is túl nagy jelentőséget és erőt tulajdonítanak, ritka az az eset, amikor teljesen el kell hagynia valakinek önmagát ahhoz, hogy élni tudjon. Bár most kur vára eltértem a tárgytól 😄

Szóval, nevezni lehet engem még punknak az attitűdöm miatt is, hogy az emberek véleményét figyelmen kívül hagyva csinálom a saját dolgaimat és teszek a céljaimért. Asszem, napjainkban ettől punkabb dolog nem létezik 😉😄

17/L

2020. márc. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5: az hogy hogyan gondolkodsz az többnyire a korábbi tapasztalataidon alapszik. Nem lehet tudni mi történik veled a következő pl 10-15 évben. De simán lehet, hogy addigra az új ingerek miatt teljesen máshogy fogsz gondolkodni. Persze ez egyáltalán nem biztos.
2020. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: igen, igazad van
2020. márc. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok echte punk, bár 17 évesen volt egy zenekarunk, de azért ahogy a politikai értelemben vett anarchizus összekapcsolódik a laza leszarom stílussal. szóval úgy társadalom kritikus, hogy nem feszül bele. vagy amikor belefeszül se egy kretén politikus figura, hanem egy ilyen a normál társadalmon kívüli valami. szóval ezt a flegma, vállrándító dolgot, ami mégis éles látással és tartalommal párosul.

42 F :D

2020. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!