Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van nagy túlélő ismerősöd,...

Van nagy túlélő ismerősöd, amolyan legyőzhetetlen, fáradhatatlan, mindenre képes, pozitívan gondolkodó személy, aki jól boldogul az életben? Miben nyilvánul ez meg?

Figyelt kérdés

Csak 2 ilyen ismerősöm van, de mindig ki tudnak akasztani valamivel - ma voltunk vásárolni WC tartályt, és az eladó unott képű flegma gyerek volt, egyből rásózta haveromra a legdrágábbat... Erre haverom elkezd röhögni, és mondja nekem: "Szeretem az ilyet, amikor valami gyökér próbál megszivatni, hogy nem telik rá, és majd cepedizek vele, ez klassz, szeretem, ha valami nehéz, versenyszellem, így lehet élvezni a dolgot."


De múltkor a bankban is ugyan így előadta, amikor CSOK-ot akartak felvenni, és nem volt meg a munkaviszonya - akkor is a barátnőjének mondta, hogy nem baj, ha nem kapjuk meg a 10 milliót, tudod: "A kutyát etetik, de a farkast nem kell, az vadászik!"


Mindketten huszonévesek, egyikük sem dolgozott soha életében rendes munkahelyen egyetlen napot sem - de mégis remekül boldogulnak, van pénzük (nem gazdagok), de ha kell, bármire előteremtik a pénzt.


2019. jún. 1. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legyőzhetetlenség nem abban nyilvánul meg, hogy ki mennyire tolja a frappáns szöveget és mutatja ezzel magát elérhetetlennek.

Túlélő ismerősöm elveszítette a felnőtt gyermekét, és a mai napig tud mosolyogni, és fáradhatatlanul dolgozik a másik gyermekéért. Na, ő erős ember!

2019. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Persze. Én egy roh@dt nagy túlélő vagyok. Csak nem a társadalomban. :D
2019. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom, szerintem ez inkább szánalmas :D

Amúgy nincs ilyen ismerősöm.

2019. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen munkatársam. Nem hagyja magát, egy ideig az élete xar volt, de volt egy pont, amikor váltott, és így az előnyére vált ugyan, de az emberek egy része nem szereti, mert nagyon szelektálja a környezetének az embereit a furcsa gondolkodásával.
2019. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!