Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért vesztik el a...

Az emberek miért vesztik el a fejüket a koronavírus miatt?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet ezt a helyén kezelni?


Elfogadni hogy van probléma, megtesszük a megfelelő intézkedéseket, és remenykedünk a legjobbakban.


Ehelyett két kategória van, 1. mind meghalunk 2. ez kitaláció, vicc, semmi jelentősége.



2020. márc. 14. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem szinte senki sem fél attól, hogy meghal.


A gazdasági következmények az igazán ijesztők.


Már volt szembesülnek páran olyan dolgokkal, hogy hírtelen nincs munka, fizetni kell a számlákat és beláthatóan hó végére minden pénzük elfogy.


Már most sokan látják, hogy ugyan ez vár rájuk 1 hónap múlva, vagy még hamarabb amikor az ő munkájuk fogy el. Ha el lehetetlenítik annak a végézését, így kormányi rendeletek.


Az embereknek nincs félretett pénzük és óriási bizonytalanság van.

2020. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elso jol leirta.

Mar most kozoltek, hogy csokkenteni fogjak az oraimat, ami nagyon rosszul fog erinteni, mert igy is csak 30 oraban dolgozom, hogy tudjak mellette tanulni, es ebbol nem lehet felretenni semmit.

2020. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ilyen jelentős helyzet nem igazán volt mostanában, így új dolog ez. Ki így, ki úgy tud erre reagálni a mellett, hogy a hivatalos szervek megteszik, amit tudnak.
2020. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

Én félek, hogy meghalok, főleg azért, mert nem mindenki fogadja el, hogy probléma van, és nem teszik meg a megfelelő intézkedéseket.


De mind2 típust látom kommentekben, van, aki kis megfázásnak nevezi, és ott vannak azok, akiket legszívesebben pofán vernék, mert csak ilyen homályos vészmadárkodást hánynak oda. "Pár nap, és mindenhol pánik lesz...", "Ez még csak a kezdet...", "Mi lesz még itt...".

2020. márc. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

"Ehelyett két kategória van"


Nem két kategória van.


"Elfogadni hogy van probléma, megtesszük a megfelelő intézkedéseket, és remenykedünk a legjobbakban."


A többség pont ezt teszi, hol a probléma?

2020. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően az emberek többsége buta. Nálunk főleg. Eléldegélnek a saját kis kényelmes életükben és ennyi. Ami új vagy azon kívül esik, az már kezelhetetlen számukra.
2020. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%
Tényleg buták az emberek, nem veszik észre mekkora fenyegetés ez. Ma Orbán miniszter elnök úrunk! bezáratta a közoktatást, és ez csak a kezdet. továbi szankciók lépnek érvénybe
2020. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Én inkább azt látom, hogy sokan szeretik hangoztatni, hogy ez az egész semmiség. Fölényeskedve, lekezelve azt, aki esetleg az idős rokonaiért, munkájáért aggódik.

Én nem annyira láttam pánikoló embereket. Ezt pont ezek az emberek találják ki, akik hergelik magukat, hogy az egész csak kitalált vírus, semmiség.

2020. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!