Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jellemző rátok az, hogy a...

Jellemző rátok az, hogy a koronavírus miatt nem vásároltok?

Figyelt kérdés
Nyilván nem ételre gondolok, hiszen abból még többet vesznek az emberek, mint eddig, spájzolnak. Hanem olyasmire, ami nem a megélhetéshez kell, pl. ruha, smink, könyv, oktatóanyag, tanfolyam, ilyesmik. Jellemző az, hogy most inkább spóroltok, és nem költötök semmi ilyesmire?
2020. márc. 12. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mióta téma a vírus, azóta nem vásároltam ilyeneket, de nem a járvány miatt konkrétan, egyszerűen azóta nem láttam rá igényt. :D
2020. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Miért tenném? Annyi, hogy bizonyos programokra költeni most nem opció.
2020. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem.

Bár időhiány miatt nem nagyon vettem semmit mostanában, ha látnák valamit, amit szeretnék, és jó ár/érték arányúnak tartanám, megvenném.

2020. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem igazítottam járványokhoz a vásárlásaimat és ha nyitva találom a számomra szükséges üzletet, ezután sem fogom ezt tenni. Annyi változás van, hogy sűrűn, ill. nem felületesen mosom a kezeimet.
2020. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
88%
Nem. Rendeltem pl. könyvet, ruhát meg ilyesmit egyébként ritkábban veszek de ha szükségem lenne valamire akkor vennék. Kaját viszont mindig havi egyszer spájzolva veszek, csak mert nem szeretek boltba járni.
2020. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Amit venni akartam volna, azt már úgyis felvásárolta a sok világvége váró. Egyébként igyekeztem kevesebbet járni tömeges, zsúfolt helyekre (mert semmi értelme, hogy az egyetemen nem ülhetünk be 100-an egy előadásra sem, de azért egy üzletbe benyomuljak 1500-adik vásárlónak...).
2020. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%
Alapból nem nagyon veszek szinte semmit, csak amikor nagyon muszáj, vagy épp megtetszik.
2020. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Alapjáraton sem vagyok nagy vásárolgató, de amire szükségem van, azt megveszem, nem érdekel, hogy koronavírus, ebola, bubópestis vagy maga az apokalipszis kopogtat. Valamiben úgyis meg kell halni. Csak a pánikoló tömeget kerülöm, nem a kórokozókat, mert az emberi ostobaságnál veszélyesebb vírus nincs.
2020. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem érdekel a dolog, így teszem, ami teszek.
2020. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Könyvtárban dolgozom, így könyvekkel egy életre el vagyok látva :D, ruhám sok van, nem sminkelek napi szinten, de abból is van, és most végre örülök, hogy idén nem kell mennem tanfolyamra.

Inkább vitaminra, gyümölcsre és napi szükséges dolgokra költök.

2020. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!