Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, ha úgy érzem,...

Szerintetek, ha úgy érzem, hogy valaki nagyon nem szeret engem, pedig látszat mást mutat, akkor tényleg nem szeret?

Figyelt kérdés
Azaz, az ilyen érzésnek van valami alapja?
2020. márc. 15. 04:09
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy én szeretek valamit / valakit, az az én érzésem.

Az, hogy te azt hiszed, érzed, más szeret, egy gondolat. Nem tudhatod, hogy a másik mit érez, ha nem mondja, mutatja ki. De a kimutatás nem egyértelmű. Lehet csak figyelmes, kedves, te meg azt hiszed szeret. És fordítva is lehet: ha valaki zárkózott, belül állandóan játszódik valami a fejében, amit te nem látsz.


Ha valóban érdekel a dolog, vele beszélj erről egy olyan helyen és olyan hangulatban, ahol kényelmesen, valamint bizalmas mindkettőtöknek. Szóval ne a lépcsőházban, ne a villamoson és ne a neten.


Minket meg hiába kérdezel, sem a te, sem az ő gondolatait, sem érzéseit nem ismerjük.


Beszélj vele.

2020. márc. 15. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"pedig látszat mást mutat"

Milyen 'látszat'?

Az lehet a te belemagyarázatod is.

Nem biztos, hogy szeret az, aki segít felállni azután, hogy elgáncsolt- de magyarázhatod úgy is, hogy azért gáncsolt el, hogy szeretetból segíthessen felállni.

2020. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az ember csak érzi azt, hogy szeretik vagy nem szeretik. Ahogy érzed, az általában úgyis van. Nekem ez a tapasztalatom.
2020. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nehéz és bonyolult kérdés, sokszor az emberek elképzelnek valamit más emberekről, hogy "mit gondolnak velük kapcsolatban", pedig ez csak gondolat, elképzelés, vagy bizonyos jelekből "arra következtetés", amilyen gondolatok az illetőben kialakulnak, de ez lehet téves is.
2020. márc. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En is mint 3 as


Azt érzi az ember hogy nem szeretik/szeretik.

A sok külcsinnek dumànak a sziv nem döl be


"Jol csak szivével làt az ember"


Ha az erzes nem mulik annak alapja van

2020. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Egyetlen mód van az ellenőrzésére! Fogsz egy szál gerberát vagy napraforgót vagy más hasonlóan sokszirmú virágot és egyenként letépve a szirmokat kiszámolod, hogy szeret....nem szeret...
2020. márc. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!