Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha kezdek teljesen...

Mit tegyek, ha kezdek teljesen bekattanni a koronavírus miatt előállt helyzettől, pedig ez még csak az eleje?

Figyelt kérdés
Az bonyolult és összetett, hogy miért, nem is írnám le, viszont menthetetlenül kezdek bekattanni, napról-napra egyre inkább, és ezt a környezetem is észrevette rajtam már. Mit lehet ez ellen tenni?
2020. márc. 15. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Adok egy tanácsot,szedj C és D vitamint,minel nagyobb erösségben annál jobb,ha erös az immunrendszered akkor sokkal könnyebben átvészeled ,mint az aki maszkban szaladgál!A maszk önmagában nem sokat er ha gyenge immunrendszered van!Ha tudod kerüld a tömeget,javaslom eldobható patikában kapható kesztyű viselését!

Ne pánikolj!!!!

2020. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
azért csak sikerült az önreklám a bácsinak a hülyeségével
2020. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne nézz tv-t, ne olvass híreket.
2020. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Tudatosítsd hogy mitől féslz valójában, mert az se mindegy, lehet hogy nem is reális. 75 év felett magasabb a halálozási arány aktív korban 1% alatt van, ha megkapod kihevered. Az időseket kell félteni tőle, hogy őket ne fertőzzük emg, illetve azokat akik betegek vagy leamortizálták a tüdejüket...
2020. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tudatosítsd magadban, hogy mitől kattansz be:


- Hogy nem mersz menni sehova?

- Hogy attól félsz, milyen intézkedések jönnek ezután?

- Hogy még sokáig eltart a dolog?

- Hogy sok lesz a fertőzött, és mindenki karanténba kerül?

- Hogy te magad megfertőzödsz / meghalsz?


A drasztikus intézkedések azért vannak, hogy még az elején megfékezzék a járványt. Valószínűleg tanulmányozták azt, hogy mit csináltak a japánok és a koreaiak jól, az olaszok pedig rosszul.


Nekünk nincs mitől tartanunk. Még kisebb eséllyel kapjuk így el a fertőzést, ami amúgy sem sokkal veszélyesebb egy egészséges szervezetre, mint egy influenza.


Amíg nem rendeződik a helyzet, ne csüngj a médián, inkább foglald el magadat valamivel, ami fejleszt vagy kikapcsol. Készülj a járvány utáni időkre.

2020. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Annyit csinalhatsz, hogy legyen mondjuk 1 honapra elegendo tartalek elelmiszered,

es NE nezd a hireket.


De amugy tudom, mar en is bekattanok lassan. Egy hete otthon Londonban, mert 3 hete felmondtam, most viszont mar a metrot se merem hasznalni. Meg szerencse, hogy internet az van.

Probalok vigjatekokat nezni, vicces videokat, de ez a borult idojaras se segit.


Szerintem amugy sokan ereznek igy, nem is a halalozas miatt, hanem az osszes mellekhatas.

Amikor nem merem magam elkohogni a buszon, nehogy ledobjanak. Ilyenek.

2020. márc. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan csak attól félek, hogy elhúzódik sokáig és azok a programok is elmaradnak, amik hónapokkal később lesznek.
2020. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megértelek, kérdező.

Én is kezdek begolyózni, leginkább attól, hogy nem látjuk a végét. Ha MOST azt mondanák, hogy oké, tart 2 hónapig (vagy 4 vagy 5 hónapig, vagy augusztus végéig), akkor ahhoz kalibrálná az ember az agyát és a lelkét is. Így viszont a legrosszabb az, hogy nem tudjuk, hogy meddig lesz így, szerintem. Én magam itthon dolgozom amúgy is (saját vállalkozásban), de az egyszem gyerekem külföldön él, ez is rátesz.

2020. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mitől kattansz be egészen pontosan?

Én komolyan nem értem azt a pánikot, ami eluralkodott. Vigyáznunk kell magunkra, amit bizonyos intézkedésekkel ránk erőltetnek, teljesen helyesen. Ha erős, fiatal szervezet vagy, akkor nem kell pánikolni, csak feldolgozni, hogy most átmenetileg egy kicsit alkalmazkodni kell az új felálláshoz. Én az idős szeretteimet féltem inkább, de őket meg direkt nem látogatjuk, csak telefonon tartjuk már a kapcsolatot és megkértük őket, hogy ne menjenek sehova. A bevásárlást, gyógyszer iratást a fiatalok elintézik, más dolguk meg ne legyen most.

C és D vitamin, mindennap egy feles és egy nagy séta a zöldben. Kerüld a tömeget, moss gyakran kezet és tarts mindenkivel tisztes távolságot, ennyi.

Szóval az okok pontos feltárása után egyszerűen tudatosan kezd el leküzdeni.

Még én sem pánikolok, pedig lehet, hogy el kell halasztanunk az esküvőnket a vírus miatt. :)

2020. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!