Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Annak milyen okai lehetnek,...

Annak milyen okai lehetnek, hogy sokszor férfinak hisznek ezen az oldalon írás alapján?

Figyelt kérdés
Ti milyen esetben feltételezitek a kérdezőről/hozzászólóról, hogy férfi, ha amúgy nem említi a nemét?
2020. márc. 17. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rólam is feltételezték ezt. Egyszerűen azért, mert nem pátyolgattam indokolatlanul a nőket és van egy erősebb stílusom finomkodás helyett.


Én ugyan nem leszek az, aki mindenkire tekintettel lesz csak azért, mert nő. És egyet tudok érteni férfiakkal olyan témában, ami sok nőnek csípi a szemét. Ez van.

2020. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg csajszinak hittek már itt egyszer, mert egy olyan kérdésre válaszoltam, ami nőket célzott meg.
2020. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A sztereotípiák: ha olyan a stílus, olyan a téma, stb. amit világéletedben férfiakhoz társított az agyad.
2020. márc. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokan képzelik azt, hogy a nők csak ^_^mindenféle 😘emojikkal tudnak írni.

Meg rövid, nem igazán osszefuggo mondatokat, tele érzelmekkel, ami nem szép dolog áám!

És el sem tudják képzelni, hogy más témában is érdekeltek legyenek, mint a párkapcsolatok, és a pasikák:3


Meg ugye a férfi az alap mindenki agyában, és ha nem írod, hogy nő vagy, vagy nem csinálsz semmit a fentebb írt dolgok között, akkor sokak fejében meg sem fordul, hogy nem vagy férfi.


Erről eszembe jut, hogy egyszer egy együgyű megjegyezte itt, hogy a gykból egyértelműen látszik, hogy a nőket nem érdekli a politika, hiszen a politika kategóriában nem szokott nőket látni. Egy anonim fórumon....

Még ha nem is járnék rendszeresen abba a kategóriába, és nem beszéltem volna onnan más nőkkel, ez akkor is abszurd lenne.

2020. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2, A szöveg, a stílus enged némi következtetést, de nem mindig, mert vannak taktikás emberek;

1, Mert szerintem kevesebb a nő, mert sok negatív tapasztalatot adtak nekik a hapsik, így csak a hapsik maradnak, akik vagy gondolkodnak a válaszaik előtt, vagy nem.

2020. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Mert általában itt férfiak kérdeznek, a nők edzenek, egészségesen esznek és szexelnek.
2020. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Nem tudom de engem is rendszeresen annak hisznek.
2020. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pl. A bombanősre miért hiszik hogy férfi?
2020. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert jó a stílusod és nem vagy femináci vagy királylány.
2020. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!