Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Miért egyszerűbb férfinak lenni?

Figyelt kérdés

A nőknek minden hónapban szenvedniük kell a menstruáció miatt, a nők szülnek, nekik kell elviselni a fogamzásgátló tabletta mellékhatásait, főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés amikben sokszor a férfi nem segít, neki csak az a fontos, hogy ha hazaér a munkából meleg vacsora és behűtött sör várja a tv előtt amiben nézheti az agymosó műsorokat. Bezzeg amikor a nő ér haza nem tud lepihenni mert ha a férfin múlna nem ennének és a gyerek is ott maradna a bölcsiben/oviban/iskolában. Persze sok férfi igazán az és segít a párjának, de még így is nehéz nőnek lenni.

Ti mit gondoltok erről?



2020. febr. 6. 10:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem mai világban sokkal egyszerűbb nőnek... már ha van esze az adott nőnek... pl elég megtanulni varrni, keresni egy jó fotós havert, kis fantázia, csinálsz egy instagram profilt, és nerd/geek cosplay oldalt csinálni, meg regisztrálni egy patreon oldalt... és konkrétan annyi pénzt kereshetsz, ha ügyes vagy, hogy bejárod az egész világot...

Szinte minden cosplay es csajnak pillanatok alatt megvan a minimum 100.000követője...

Ha vékony, akkor azért, ha dagadt akkor azért, ha kismellű akkor azért, ha nagymellű akkor azért...

Ha én csajnak születtem volna, semmit nem kéne dolgoznom a mai világban... mondjuk így is azt csinálom amit szeretek, szóval nem panaszkodom.

2020. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
67%

Amúgy melyik családról írtál most a kérdésedben?

A 60-as évekbeli szocreál Kovács Béla, és Kovács Bélánéról?

Van még pár fajta családmodel, főleg így a 21. században.

A mai Magyar valóság, hogy szpik mindenki, szülessen bármilyen neműnek.

2020. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék ilyen "munkát". Inkább legyen rendes munkám, mint hogy rám folyassák a nyálukat beteg emberek.

Ha meg valaki nem az a fajta soha nem fog belekezdeni ilyenbe.

Ma már rengeteg fiatal influencer is van akiknek büdös a munka és ebből akarnak megélni, de ha kivinnéd címerezni ott esne össze.

2020. febr. 6. 11:01
 4/35 A kérdező kommentje:

Kettes: Sajnos a mai világban is van ilyen fajta család amit a kérdésemben írtam. Régen is volt, most is.

Utolsó mondatoddal nagyon egyetértek, jogos.

2020. febr. 6. 11:02
 5/35 anonim ***** válasza:
62%
Nem egyszerűbb férfinak lenni, csak más! Próbáld ki milyen, és utána mondd, hogy könnyebb!
2020. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
43%
Norbi, te vagy az?
2020. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Ötös: Vicces, mintha ki tudnám próbálni...:Dd
2020. febr. 6. 11:09
 8/35 A kérdező kommentje:
Hatos: Gondolom a drága Schobert Norbira gondolsz bár nem tudom hogy jön ide mikor nem a fogyásról kérdeztem, de oké.
2020. febr. 6. 11:10
 9/35 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert évezerdek óta az egész világ a férfiakra van kitalálva.
2020. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%
Ha van több életünk akkor te megérdemelnéd hogy a következö életedben férfi legyél. Esküszöm, én csak ennyit kivánok neked. És ne kapj jó genetikát, meg helyes pofit.
2020. febr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!