Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek volt már valamilyen...

Nektek volt már valamilyen plasztikai beavatkozásotok, vagy tervezitek, hogy lesz? Melyik testrésszel nem vagytok elégedettek?

Figyelt kérdés

Nekem egy igen komoly és nem elterjedt műtétem volt kb. 1,5 éve, egy állcsontsebészeti beavatkozás. Tudni kell azt, hogy felnőttkoromra úgy alakult ki az alsó állcsontom, hogy alulfejlett volt. Az orvos elmagyarázta, hogy ideális esetben az áll csúcsa az orr és homlok találkozási pontjával egy vonalban helyezkedik el. Tehát, ha az orr és homlok találkozási pontjából húzunk egy függőleges, képzeletbeli vonalat, akkor az az állcsúcsot fogja érinteni, mint ahogyan az ajkakat is, ezek egyvonalban vannak. Kisebb eltérések persze lehetnek. Na most nekem nem kicsi volt az eltérés, hanem viszonylag nagy, az állcsúcsom ezen képzeletbeli vonal mögött helyezkedett el, lényegében alulfejlett volt, ezáltal oldalról hülyén nézett ki az arcom. Szóval rávettem magam a műtétre, először összegyűjtöttem rá a pénzt, ami nem kevés, majd felkerestem a megfelelő klinikát. Ugye létezik olyan is, hogy állcsúcskorrekció, de nálam ez nem lett volna elég, így a nagyobb, drasztikusabb beavatkozást ajánlották. A lényege az (majd videót is linkelek, hogy kb. hogyan kell elképzelni a beavatkozást), hogy először fogszabályzóval beállították fogaim helyes elhelyezkedéseit. Ezután jött a komolyabb rész, az alsó állcsontomat mindkét oldalon eltörték, majd szó szerint kintebb húzták. Az így keletkezett rést talán titán, vagy nem tudom, nem akarok hülyeséget mondani, hogy milyen lemezekkel hidalták át, hogy ne essen le gyakorlatilag az állcsontom. Közben az állcsúcsomat is eltörték, és felfelé, valamint előrefelé elmozdították. Ezt is rögzítették lemezekkel, csavarokkal. A lábadozási idő fél év volt minimum, de ettől csak több idő. A kinézettel elégedett vagyok, sokat szenvedtem fiatalabb koromban az ábrázatom miatt, a műtét visszahozta az életkedvemet.

És itt a videó, amit találtam, lényegében az én műtétem is ehhez hasonlóan zajlott.


[link]



2020. márc. 17. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Orr plasztikát szeretnék majd. Ferde kicsit az orr nyergem, meg elég nagy is... Egyszer meg néztem milyen lenne egyenesen és kissebb méretben. Nagyon tetszett a látvány. Nagyon örülök hogy vissza jött az élet kedved! 😊
2020. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként férfi vagyok, el lehet képzelni egy férfit kicsi állkapoccsal, ráadásul egy markánsabb, férfiasabb orral mellette. Egy férfinak a markáns áll nagyon sokat jelent kinézetben.
2020. márc. 17. 16:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az arcomon van egy heg. Nem tudom, hogy le lehet-e szedni, de bízom benne.


Még nem néztem utána, hogy mennyi és hogyan csinálják, de lassan elkezdem ennek a dolognak az intézését.

2020. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!