Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is előfordult már...

Veletek is előfordult már hogy egyedül éltetek egy lakásban és mégis elvesztek a dolgaitok?

Figyelt kérdés
Én egyedül élek egy szobában.Amikor ideköltöztem még mindenem megvolt,most van néhány dolog ami eltűnt pedig csak nekem van kulcsom a szobából rajtam kívül nem tud bejönni senki.Akkor hogyhogy nem találok dolgokat?Nem nagy értékek tűnnek el pohár,olló,papírok ilyesmi.Pedig nem dobtam ki őket ez biztos.Hogy történhet meg hogy mégis eltűnik?
2020. márc. 18. 02:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Velem állandóan ez van. Mindig elfelejtem, hova rakom le a dolgaim. Sokszor meglepődök, mik kerülnek elő és honnan. :D
2020. márc. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Főleg a hullámcsatok, hajgumik, tollak azok, amiből hiába veszek bármennyit, 2 hét és megint nincs sehol semmi :D
2020. márc. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ráadásul az előző munkahely kilépő papírjai sincsenek meg.Még szerencse hogy van munkám és nem kell most a munkaügyi központba mennem.
2020. márc. 18. 02:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden megvan. :)
2020. márc. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 -bél van minden, ami itt veszik el. :)

Hiszen ott minden megvan!

2020. márc. 18. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap voltam így. Öltöztem reggel, átmentem a másik szobába, kerestem egy pólót a frissen mosott ruhakupacban. Meg is találtam, visszamentem a hálóba, és még az emlékem is megvan hogy leteszem az ágyra a pólót amíg felvettem a nadrágot. És mire visszafordultam, eltűnt. Kerestem, nem találtam, majd visszamentem a másik szobába a frissen mosott ruhákhoz, és ott volt a kupac tetején.

Hát ilyen hüle csak nem vagyok, hogy ha már kikerestem a kupacból, utána ott hagytam a tetején...

2020. márc. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen: olyan helyre teszem, mert nem gondolkodom, ahova nem tenné az ember, aztán meg őrjöngök, hogy hol van?
2020. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha mindennek megvan a helye a lakásban, rend és rendszer van, akkor ez nem fordulhat elő. Pl. munkával kapcsolatos iratok, kilépő papírok egy dossziéban, lakással kapcsolatos dokumentumok egy másikban, banki ügyletek a harmadikban, orvosi dolgok a negyedikben, stb.

Az ember azt hiszi, hogy ide tette, megesküszik rá, de nem találja. Ezért hajlamos arra, hogy mágikus dolgokban higgyen.

Ha lehet és most otthon vagy a vírus miatt, kezdd el rendbe tenni a szobádat és az életedet! Hidd el, megéri!

2020. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vesznek el, hanem beesnek dolgok mögé, kis helyekre. Évek múlva nagytakarításnál minden meglesz.:)
2020. márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Fél pár zoknik valahol a szennyes és mosás között elhagyják ezt a tér-idő kontinuumot.
2020. márc. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!