Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó testi adottságokkal rendelk...

Jó testi adottságokkal rendelkezem, mindenem meg van, mégis gyáva vagyok. Vannak mások is így?

Figyelt kérdés

Egyedül nem igen merek elintézni semmit, nem megyek sehova. Álmodozom róla hogy egyedül elmenjek nyaralni meg hasonlók, de csak bent ülök a gép előtt... alapjába véve depressziósabb hajlamú vagyok, és lehet ebből adódik minden. Ezen kívül életem nagyrésze a semmibe ment eddig el, és most nagyon rossz érzés tölt el. 20 éves vagyok nem csináltam eddig semmit, nincsenek barátaim se nagyon. Szeretném hogy a napom 100%-a hasznos időtöltéssel legyen elfoglalva de egyszerűen nem megy. Tudom hogy rossz szülői kapcsolatokból, meg nem megfelelő "tinédzser" kori ingerek a külvilágtól leginkább a problémám forrásai, de mivel nem vagyok bátor ezért szintén oda jutok hogy lehetetlen változtatni a dolgon.


Van itt olyan aki hasonló cipőben jár? Tök beszélgetnék valakivel



2017. ápr. 19. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl én is :D
2017. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelen.. :( De én csaj vagyok..
2017. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyagilag is el vagy eresztve?
2017. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Anyámékkal élek, nagyon odafigyelek hogy ne kerüljek nekik sokba. Nem dolgozom, igazándiból zsebpénzből éldegélek amit nagyszülőktől kapok, meg diákhitel. + ünnepekre szoktam még kapni.
2017. ápr. 19. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:

"Diákhitel"

[link]

2017. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jah. Diák hitellel állj le. Az egy csapda.
2017. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja tudom, nem szórom el. Valami befektetésbe akartam pl lakástakarék.
2017. ápr. 20. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok...Ha szeretnél beszélgethetünk erről privátban. 17/f
2017. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az úgy lehet jó.


Amúgy meg gyakorolj. A bátorságot is lehet gyakorolni. Hozd magad olyan helyzetekbe ami kívül van a komfort zónádon.


És az a furcsa ezekben amikről írsz, hogy ez valagy így van, hogy logikis, hogy nem lehet változtatni. És mégis valahogy lehet. És jól érzed, hogy a bátorság kulcs. Valahogy hirteleb meg kell idulni mindennek ellenére. És meg lehet tenni.


Az utazás egyedül jó ötlet. Vegyél egy fapados repülőjegy oda ahol olcsó most! Ne gondolkozz a többin. Majd az utána jön. Maj kelleni fog egy hátizsák ami pont akkora hogy felvihető a repülőre, hogy ne kelljen feladni csomagot. És annyi cuxxot vigyél ami abba belefér. És hostelban lakj, ahol tudsz más emberekkel beszélgetni kicst, vagy can esélyed rá.


Persze ha van egyáltalán pénzed erre. Ha nincs akkor menj túrázni egyedül.

2017. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!