Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A koronavírus miatt miért...

A koronavírus miatt miért vásárol mindenki mint az állat?

Figyelt kérdés

Akkor miért vásároltak fel mindent? Én aki nem taraztam be olajat se tudok venni. 🙃

Mert más felvasarolta hogy másnak ne jusson.


2020. márc. 18. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Azért vásárolnak be, mert félnek hogy nekik nem fog jutni, így addig megveszik amíg van a polcon. Lehet nem kell nekik még 2 hónapig, de inkább megveszik ma, mert félnek hogy nem lesz visszatöltve a készlet. Csak várd ki amíg enyhül ez a felhalmozási hullám.
2020. márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
42%
Mert hülyék. Nem fogják fel, hogy attól még, hogy őt kirúgták a vendéglátóiparból, attól még az élelmiszeriparnak van munkája bőven és termelni is fognak.
2020. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Elsősorban az öregek vásárolnak fel mindent, mert attól félnek, hogy nem lesz, vagy csak jegyre/korlátozott számban.

Azt nem fogja fel, hogy épp miatta lett korlátozva, hogy ki mennyit vehet. Lehet, akkor se érdekelné.

Tartaléka is több van, mint az átlag dolgozó embereknek. Se hitel, se albérlet, alig van kiadása. (Nem hiába a csalók kedvenc célpontjai!)

Mindenki más pedig már azért vásárol, mert nem garantált, hogy holnap is lesz. Nem csak a polcok üresek, már a raktárak is. (A patikák is gyógyszer hiánnyal küzdenek.)

2020. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Én speciel azért, mert féltem, hogy a kormány nem józanul gondolkozik, hanem felül a populista vonatra, és olyan szükségtelen intézkedéseket hoz, mint amilyen az iskolabezárás volt.
2020. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk, ha bevezetik a vesztegzárat, akkor legyen mit enni. Tudjuk nyitva lesz a bolt, de lehet rövidebb ideig vagy kevesebb áruval. Meg, ha beüt a vész, hogy több ezer felvállalt beteg ember van, mi sem megyünk ki szívesen.
2020. márc. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan még mindig azt hiszik, hogy 1927 van. A többiek meg azért, mert annyira rosszul élnek.
2020. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!