Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lesz májusi érettségi a...

Lesz májusi érettségi a koronavírus ellenére?

Figyelt kérdés

Bezártak az iskolák. Én nem vagyok jelenleg középiskolás csak simán jelentkeztem érettségire (pontok miatt). Nem vagyok annyira képben mint a jelenlegi középsulisok. Ezért a kérdésem hogy ti hogy látjátok lesz e májusban írásbeli érettségi?

Tanulok ugyanúgy nyilván de állandóan erre gondolok és nem hagy nyugodni a kérdés.


2020. márc. 18. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz, avagy kesobbre halasztjak. Majusra fogjak nagyjából megallitani a vírust, akkorra mar ki lesz fekudve a fel orszag … utana jon a hosszu labadozas. Őszre elméletileg talpra allhatna mindenki, de akkor jon a gazdasagi valsag.
2020. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
62%

"Szerintem nem lesz, avagy kesobbre halasztjak“



Én tanár vagyok és az EMMI utolsó és jelenleg is érvényes ezzel kapcsolatos közlése szerint az érettségi marad ahogy tervebn volt csak szigorított körülményekkel (ritkább ültetés az írásbelin).

Ennyi.

Az OKJ vizsgák és egyéb nyelvvizsgák halasztva aug -ra, a beiratkozás törölve (majd aug) a ballagás évzárók törölve (semmikor).


Jelen állás szerint.

2020. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy egyelőre az a terv, hogy időben megtartják, de szerintem is el fogják halasztani 1-2 hónappal.
2020. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze most meg tarthato a papirforma, de szerencsere meg csak tizes szamrendu beteg van, picit ki fog borulni majd a bili, ha ezresekrol fogunk majd beszelni megbetegedettek teruleten.

Majusra eleg nagy katyvasz lesz, nem az erettsegi lesz a prioritas.

2020. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiataloknak most sem árt semmit. Bandáznak is kint ezerrel, ahogy az várható volt. Hordják szét a vírust, ennyit a teljesen felesleges iskolabezárásról.
2020. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Májusban biztos nem.
2020. márc. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!