Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért fejezem ki magam nehezen...

Miért fejezem ki magam nehezen INFPként?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem önismerettel foglalkozni és mint kiderült INFP vagyok. Viszont nehezen tudok kifejezni magam, ez általában érzésekkor jelentkezik mert annyi dolog végigfut rajtam hogy már hihetetlen.

2019. nov. 25. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit írtál magadról, a nehéz kifejezőképességet az nem determinálja. Olvass, járj közösségbe, önismereti csoportokba, kommunikálj, hallgass, figyelj. Ezt is gyakorolni kell.
2019. nov. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Milyen oldalon "diagnosztizáltad" magadat INFP-nek? Ha 16perdonalon, akkor én inkább javaslom azt, hogy csinálj speciálisabb kognitív funkció teszteket.

Pl.:

[link]

(angol megy? Bár trenzléttel simán hozható a dolog)


De egyes amúgy jól írja, megfogadnám a tanácsát. 😊


Egy ENFP. :)

(nekem eléggé erősek az árnyékfunkcióim bizonyos tekintetben, de még bőven dinka vagyok, azaz enfp 😅)

2019. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak köszönöm a tanácsait.

Második válaszolónak is köszönöm a válaszát. Igen, a 16personality oldalon diagnosztizáltam az INFP-t. Azért hiszek ennek, mert jobban utána néztem és a dolgok nagyrésze amit olvastam, hallottam az igaz is rám.

2019. nov. 25. 17:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és hát nem vagyok az angollal ennyire megbarátkozva😅
2019. nov. 25. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig sokkal átfogóbb képet ad, a különböző kognitív funkciókat listázza, mennyire használod igazán. :)


(Kérdéseket beteszed gugli translatebe, megéri)

2019. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na ez az oldal az INTJ-t dobta fel, igaz hogy pár kérdést nem egészen tudtam értelmezni már csak a béna fordítas miatt sema. Utána is olvastam ennek a személyiségtípusnak és hát ebben is találtam olyan dolgokat ami igaz rám. Lehetséges az hogy egyszerre vagyok INTJ és INFP?😅
2019. nov. 25. 20:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Viszont az INFP-ben több dolgot találtam ami igaz rám
2019. nov. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!