Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Depressziós lett valaki...

Depressziós lett valaki szoptatás alatt? Én nehezen viselem a bezártságot.

Figyelt kérdés
Most 6 nónapos a kislányom és őrülten imádom. Viszont úgy érzem mindenki elfelkedkezik rólam, lassan nem is létezem, nem igazán érdeklődnek, hogy hogy vagyok. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Meg azzal, hogy elmúlik-e?
2010. jan. 18. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam! Menjél sétálni, akár játszótérre is, hogy tudjál beszélgetni más anyukákkal! Az én babám még csak 4 hónapos, de kiszoktam menni a játszótérre pont ezért! Már 4-5 anyukával minden nap a játszón találkozunk, bár nekik már nagyobb a gyerkőc, mégis nagyon jókat dumálunk. A kedvem is sokkal jobb azóta. Hidd el használ. Jó ez az oldal, de akkor sem pótolja az élőszavas beszélgetést!!
2010. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hozzad nem megy senki, mozdulj te ki! Forumokon esetleg keress hasonlo kismamakat, vagy a jatszoter is jo ötlet. Jarj valamilyne foglalkozasra a löanyoddal, pl. Ringato, ha nem pesti vagy lehet nalatok is van ilyen, nezd meg a honlapot. Nekem kb. a lanyom 4 honapos koraban lett "elegem", elkezdtem tarsasagot keresni, tornazni jarni, jatszocsoport stb.
2010. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az én babám is 6 hós..és igen én is bedepizek,bezártság érzésem van.és állandó mehetnékem és imádom a babám,és élvezem őt..de igen sírhatnékom is van...
2010. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jah,és én is járnék tornázni..de szopi mellett nem lehet....
2010. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!