Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ülnek a nagymamák a...

Miért ülnek a nagymamák a játszótéren?

Figyelt kérdés
Játszóterek mellett járok el dolgozni egy lakótelepen. Napközben több helyen is azt látom, hogy idős nagymamák ülnek a játszótéri padokon a gyerekekkel. Holott külön kérték, hogy ne a nagyszülők vigyázzanak a gyerekekre. De ha mégis, miért nem a lakásban teszik ezt?
2020. márc. 18. 22:30
 1/10 anonim válasza:
92%
Kérdezd meg tőlük!
2020. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem. Egy-két gyerek volt csak lent, és szülővel.
2020. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Mert tojnak rá! Aki nem unokára vigyáz az is kint van. Mer' ő már annyi mindent megélt nem ez fogja elvinni. Ezt a szomszed néni mondta.

Itt Szerbiában elég magas összegű pénzbüntetést kapnak a 65 éven felüliek ha kimennek, mégsem érdekli őket. De még jó hogy mi, fiatalabbak önkéntes karanténba vagyunk legtöbben....

2020. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Mert sok szülő mégiscsak rájuk bízza a gyerekeket, mert ha kiesne a nagyi, macerásabb és / vagy drágább lenne megoldani a gyerek felügyeletét.
2020. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Az én nagyszüleim gyerekekre ugyan nem vigyáznak, de ismertetem a hozzáállásukat.

Apai nagyapámat apám lecseszte, hogy ne kolbászoljon le a kisboltba, hanem mondja, mi kell, megvesszük nekik. Közölte, hogy ő szarik rá, 83 éves, valamiben meg kell halni, neki ne mondják meg, hova mehet. Majd hisztizett egy sort, hogy bezárt a lottózó is, és nem tudja feladni a nem tudom milyen szerencsejátékát.

Anyai nagyanyám 73 éves, szerinte ő nem teheti meg, hogy otthon ül, csak ő tud boltba menni. 2 lánya és egy fia él vele egy településen, meg két felnőtt unokája. Simán odaadhatná bármelyikünknek a listáját, amit venni kell, ahogy ezt el is pofáztuk neki ezerszer, de nem és nem. Neki menni KELL a boltba és pont. Délután meg a szomszéd öreglányokkal bandázik a járdán a ház előtt. Ja, és megsértődött, mikor mondtam neki, hogy mi nem megyünk a gyerekekkel hozzá, és ő se jöhet hozzánk, az Ő ÉRDEKÉBEN.

Egyszerűen nem megy át nekik. Simán unokázna a többségük, és ők vannak megsértve, hogy korlátozni akarják őket.

2020. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
19%
Mert idiotak. Majd a lelegeztetogepen megbanjak. Mi meg sose jovunk ki ebbol. Nem ertik: se jatszoter, se nagymama. Vegre elrendelhetnek a kijarasi tilalmat es akkor ez a sok barom otthonmaradna.
2020. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

Idézem a nagyimat:


“Csak gyorsan megyek be a Coopba...”

2020. márc. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem már nagyon elegem van az ilyen és ehhez hasonló "miért vannak kint az utcán a gyerekek és az idősek?" kèrdèsekből.


Egyelőre nincs kijárási tilalom, mindenki oda jár el, ahova akar. Semmit sem tudsz a kérdésben forgó személyekről.

2020. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

Az első válaszoló véleményét osztom!

Ez az egész helyzet arra lesz jó, hogy egyesek unalmunkban másokkal kezdjenek foglalkozni,miközben a fbra nyomják a maradj otthon, minden happy mi is itthon vagyunk, foglaljuk le a gyereket bent a lakásban, és ehhez hasonló bölcsességet.

Aztán majd jönnek az ablakban leselkedő önkéntes papparazzik, akik egy-egy fotóval valóságos vitahullámot indítanak, lehetőséget sem adva a képen szereplőnek arra, hogy érdemben kinyilatkoztassa az álláspontját. Mert ugye lehet, hogy csak épp 10 percre vitte le a gyerekeit, olyan helyre ahol egyedül vannak.

Úgyhogy azt tudom mindenkinek tanácsolni, hogy mások helyett foglalkozzanak a saját életükkel.

Én is megyek és ezt teszem.

2020. márc. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

ápoló édesanya, apa a rendvédelemnél, nem is vehet ki most szabadságot egyik sem, kisgyermek otthon. tessék. ezért.

mit csináljanak? veszítse el a munkát az egyik fél, mert neked szúrja a szemed hogy próbálják továbbélni a napról napra hozott hlye rendelkezések miatt az életüket?

2020. márc. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!