Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A világjárványnak "köszönhetőe...

A világjárványnak "köszönhetően" most talán többet tisztálkodnak az emberek, jobban ápolják magukat?

Figyelt kérdés
Köztudott hogy a magyar nem egy igényes nép, most talán ez változik.
2020. márc. 19. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ja, biztosan megváltozik ez a sok igénytelen állat bűzbogár.
2020. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Hát ennek ALAPNAK kellene lennie.


De nem mi vagyunk itt annyire igénytelenek,sok negatìv igaz ránk.

De ez speciel tisztálkodás szempontjából,az olasz egy gusztustalan igènytelen retek nép.

Egyik haverom Rómában macska méretű patkányokat làtott,itthon ilyet nem fogsz pl.


Olaszok az okádekabb nép,nem hiába szétterjedt mert semmire kellő egy népség.

A kínaiak dettó,retkes kommunista gusztustalan nép.

Onnan indult a vírus is.

Higiénia nem divat ott.

2020. márc. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Azért az átlag dolgozó osztály és afelett szerintem naponta fürdik, több európai országban ez nagyon nem szokás, asszem pl franciáknál se. Ezt arra írom, aki szerint a magyar az igénytelen nép. Amúgy meg igen, többen, többször mosnak kezet, de van aki wc után se mosott és most se fog
2020. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%

Nem sajnos,egèsz családok fürödnek egy vízben franciálnál,angoloknál is.

Ezt mesèlte egyik au pair csaj,majdnem kifordult a bele,meg is értem.

2020. márc. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenki, de lesz akinél ez változást fog eredményezni.
2020. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én már előtte is csodálkoztam néha, hogy az emberek mennyire szarnak a kézmosásra.

Főnököm amikor szemtől szembe beszélünk néha-néha így nem is tudom, enyhén beletúr az orrába, piszkálja....múlt héten meg ő parancsolgatott, hogy használjunk kézfertőtlenítőt. Miközben jól tudta, hogy én alaposan kezet mostam már előtte is és használtam kézfertőtlenítőt.

2020. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Valószínű. Sőt egy vécézés alatt 2 gurigát használnak, egy orrfújás 4 zsepi, egy nap pedig 20× mosnak kezet 3 percen át. Emellett napi szintem 400kg betárazott, de már romlott ételt hajítanak kukába.
2020. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Na persze vannak azok (pl TikTokon), akik azzal vágnak fel, hogy a wc ülőkét és a kilincseket, korlátokat nyalják végig.

Mert ugye ami az egészségre káros, az nagy divat (mint a cigi, drog, alkohol stb.).

2020. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az értelmesebb emberek mostantól jobban oda fognak figyelni szerintem. De azok, akik szerint a korona-járvány csak "pánikkeltés", meg "sima influenza", azok továbbra is le fogják tojni a higiéniát. Nem is beszélve az idősekről, akik nagy részében minimális alázat sincsen, kint mászkálnak és befoglalják a buszok elejét, miközben a fiatalok pont őket védik.
2020. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Most igen,de meddig?

Vége lesz a járványnak valamikor,és elfelejtik a dolgot.

2020. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!