Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van itt ezen az oldalon...

Miért van itt ezen az oldalon ilyen sok rosszindulatú ember?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdésnél olvasom a válaszokat, és a legtöbb kérdésre nem is kap a kérdező normális választ, e helyett letámadják, lehurrogják, cinikus értelmetlen választ adnak. Miért van ez? Nem arra lett kitalálva ez az oldal, hogy bármilyen típusú kérdést nyugodtan feltehet az ember mert itt választ is kap rá?

2020. márc. 19. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Frusztráció....
2020. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Mindenhol sok a rosszindulatú ember szerintem. Ha az utcán kérdeznél bárkit, ott is pont ilyen arányban lennének bunkók.
2020. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Volt már nem egy ilyen kérdés, kérlek olvasd vissza.

Az egyikhez bőven kifejtettem az emberi rosszindulat gyökerét. 👌

2020. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

"Nem arra lett kitalálva ez az oldal, hogy bármilyen típusú kérdést nyugodtan feltehet az ember mert itt választ is kap rá?"

Részben igen, részben nem, például nem arra lett kitalálva, hogy olyan kérdéseket tegyen fel az ember, amikre Googleben 5 másodperc alatt megtalálja a választ.

Ettől függetlenül sok a frusztrált ember mindenhol és elég sok a bicskanyitogató kérdés is.

2020. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Bármilyen típusú kérdést nyugodtan feltehet bárki, mert itt választ is kap rá, még ha nem is tetszik neki.
2020. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Néha a kérdező sem bírja ki, hogy ne provokáljon... A másik kedvencem, mikor annyira naiv, hogy már nekem fáj.
2020. márc. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fogalmazàstol függ.


Amikor kiirtam en ide valami csaladi vagy nem tudom milyen problemam rendszerint beszologatast leoötasokat kapok, mig màs detto hasonlo joforman ugyanazon bajokkal kapja a sok drukkolunk neked meg egyéb biztato ötletelö kommenteket.



Neha azon agyaltam hogy gyakorolnom kene mik azok a kulcsszavak vagy hangvétel ami empatiat vált ki es mik azok amik detto ugyanabban a temaban ellenségeskedést vàlt ki.

Komoly kiakasztott hogy valahol elhajtanak a francba, mig masok akik detto ugyanazt vàlaszoltàk/kérdezték mint én, csak màs szavakkal meg kapjàk a buksisimogatàsokat.

Csak mègsem szàntam rà magam ilyen "mit vàlt ki a kerdesem a tömegböl ha igy irom, es mit vàlt ki ha amugy irom le" tesztekre.


Eddig amire rajöttem jobb nem hirtelen felindulasbol irni. Pl ha valaki megbantott es totàl ki vagy bukva es sèrelmezed kb kapni fogod tovabb a vàlaszoloktol is hogy meg is erdemled he he.

Devha elteöt par nap es reletive nyugodtabb jozanabb vagy es racionalisabban fogalmazol vagy mintha nem is téged èrintene hanem àltalànos alanyban irsz akkor együtt fognak veled gondolkodni a problemamegoldason.


De ha van kedved probald ki.


Pl egy alapkerdes a szüleim tul szigoruak mit tegyek.


A esetben kiirod indulatokkal, olyan borzaszto hogy nem mehetek sehova, pedig az összes bnöm màr règ diszkoba jàr pasizik meg cigizik en meg itthon kell üljek mindig tanulni pedig neon körömlakkom is van ami vilagit az UV ben es nem csàpolhatok sehol. Brühühüüü.mit tegyek.


B esetben higgadtan kiirva

Jo tanulo vagyok megteszek mindent a jövömert de szeretnék néha kikapcsolodni, de ugy nez ki nem biznak meg bennem a szüleim es nem engednek el sehova. De kaptam egy szép lakkot is es szeretném megmutatni mindenkinek egy ilyen alkalombol.mit tegyek.



Sokan a két kérdés között komolyan hasonlosagot sem làtnak nemhogy összefüggest. Teljesen màs a reakcio ugyanattol a szemelytöl is a ket különbözö esetben ket különbözö lesz a reakcio.


A esetre rátehet ha a primitivseg is süt az irasabol.

2020. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A net arctalan, így sokan itt vezetik le az ideget.
2020. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A meccsen is megy a b*zdmegelés. Itt azért kulturáltabbak.
2020. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!