Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nem vásárolnak be...

Sokan miért nem vásárolnak be hetekre pár százezerért előre?

Figyelt kérdés
Jó van ami frissen kell, de sok árucikk nem ilyen.

2020. márc. 20. 17:49
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
78%
mert fölösleges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%
Hogy ne vegyék el másoktól. Teljesen felesleges felvásárolni az egész boltot. Egyáltalán hová tudnak tenni annyi dolgot? Különben is, sokan nincsenek annyira jól eleresztve, hogy százezreket csak úgy otthagyjanak.
2020. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem fér el több dolog sem a hűtőben sem a konyhámban mint ami mondjuk egy hét alatt el fogyna.
2020. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Azért, mert nem csak Én, vagy Te vagyunk.


Másnak is kellenek az alapvető élelmiszerek.


De ezt egy pont agyú újgazdag sose fogja felfogni.


Az ilyen embereket lőném a Dunába, akiknek csak az ÉN kózpont létezik...

2020. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Mert egy kis konyhában Nemtudom hol tárolni.

Meg njncs többszázezrem előre ,két hétre vásároltam be.

2020. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Sokan a kis lakásukban egy csirkét nem tudnak hova tenni, vagy nincs is félretett pénzük, vagy szarnak rá, vagy ésszel felfogják hogy nincs itt a világvége, felesleges hónapokra előre vásárolni. Mi faluban nem pánikolunk, még teli vagyunk tavalyi házi fagyasztott zöldséggel-gyümölccsel, befőttel, lekvárral, van 200 húscsirkénk és még 30valamennyi disznónk meg tojótyúkok. Hentes vagyok ráadásul, húsvét előtti időszak van, isten tudja mennyi füstölthús van itthon és még sok 100kg sóban füstölésre várva. Igaz hogy ezeket eladásra termeljük de ha tényleg beüt a szar akkor megtartjuk és megvédjük, ennyi
2020. márc. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
54%
A válaszokból látom, vannak még józanul gondolkodó emberek.
2020. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
61%
Tuti troll vagy! Pár százezerért? Hol van ennyi felesleges pénze egy átlag magyarnak? Plussz amúgy sem tudom elképzelni mit lehet annyiért venni
2020. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%
Erre csak lepontoznak, mert nem tartalékolok mert nekem enélkül is van..na ezért aztán megéri értelmes és kifejtett válaszra elbszni az időt.
2020. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Egy: Mert nincs pár százezrük: Kettő: Talán felfogják, hogy ha ők elviszik a húsz kiló húst, akkor másnak fél kiló se jut. Három: Talán mert felfogják, hogy az ilyen százezres vásárlásokkal úgy felbasszák az árakat, hogy háromszor annyi lesz az alapélemiszerek ára... amúgy köszi a felvásárlós marháknak hogy már föl vannak ba.szva az árak.
2020. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!