Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet kicsit tolerán...

Miért nem lehet kicsit toleránsabbnak lenni a kezdő kasszással?

Figyelt kérdés

Ma egy fiatal lányt tanítottak be a kasszában, a ruhaüzletben. Üzlet nevet nem említenék. Magyarázta a boltvezető neki, hogy mit hogy kell.


Amúgy kedves volt a lányka, ügyes is, csak hát látható volt, hogy új még, bizonytalan. Hárman álltunk sorban, kb. üres volt a bolt. És a házaspár, akik épp fizettek a lánynál, megelégelték azt, hogy miközben kiszolgálják őket, a vezető magyaráz így lassan haladtak. És végül olyan erélyesen szólt rá a házaspár egyik tagja a lányra, hogy igyekezzél már, hogy szó szerint bennem is meghűlt a vér. Nem kellene így beszélni szerintem senkivel. Ha valakinek nincsen ideje, akkor nem megy ruhaboltba. És egyébként is lehetnének megértőek, valamikor muszáj gyakorolnia az újoncoknak élesben is.


Mi a véleményetek a helyzetről?



2020. márc. 20. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen tirpákok biztos úgy születtek, hogy már mindenhez is értettek. Biztos rászóltam volna.
2020. márc. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen parasztok sajnos a mai emberek.

Egyáltalán nem érdekli őket a másik.

2020. márc. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom meg eleteben nem dolgozott kasszaban, vagy siman csak kereskedelemben/ vendeglatasban...
2020. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol vannak ilyen t*pló bunkerek. Igazából a kassza másik oldalán lehet ténylegesen látni, mennyi se ggfej van az emberek között. Én is voltam kis ideig kasszás.


Nekem az a tapasztalatom, hogy aki így viselkedik, az tipikusan olyan, hogy a saját munkahelyén a főnöke még azt sem tudja róla, hogy létezik egyáltalán, mindenki által le van sz@rva, aztán ilyen helyzetekben meg kiskirálynak képzeli magát, mert végre nem ő van a farok rossz oldalán.

Nem kell az ilyen barmokkal foglalkozni. Engem is zavart először, aztán később fapofát vágtam már mindenhez.

2020. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kell nekik ruhaboltba menni ilyenkor 🙄🙄🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2020. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pofám leszakad az ilyen emberektől.. Velem is megtortent már amikor betanultam sajnos nagyon kellemetlen. Amúgy nem is ertem minek megy ilyenkor ruhaboltba és még neki áll fejjebb. Az en főnököm már visszaszolt volna az biztos 😁😁
2020. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!