Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elismerem a bűnösségem és...

Elismerem a bűnösségem és tisztában vagyok magammal, gyenge vagyok. Hogyan érhetném el, hogy tartsanak, féljenek tőlem az emberek? Tekintélyt szeretnék.

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni, hogy nem lelki segítségre van szükségem, hanen irányadásra arra vonatkozóan, hogy milyen irányba induljak el.


Nem kérek konkrét receptet, de ha valaki küld azt megköszönöm. Elég információforrásokat, irányokat is adnotok, megdolgozok a saját célomért, csupán helyreigazítást kérek, hogy ne pocsékoljam az időt kezdési pont utáni kutatással.


A célom változó. Tekintély az első, ezen felül egy-egy adott személlyel szemben szívesen ébreszteném azt is, hogy rettegni, félni kell tőlem. Nem óhajtok kiszámítható lenni, labilisnak sem szeretnék tűnni.


Jelenleg nyugodt és összeszedett vagyok, jól érzem magamat. Leginkább egy felfokozott, és egyben alprazolám- szerű állapot ez. Így is óhajtok maradni. Nem tudom honnan jött ez az érzés, de kedvem szottyant feltenni ezt a kérdést, remélem jól el tudok veletek beszélgetni a témában.


Privát üzenetet nem kérek, maradjon kirakatban minden ami itt elhangzik, talán valaki szívesen elolvassa egyszer.


Minden hasznos válaszért adok pozitív értékelést.



2020. márc. 22. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2020. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha gúnyból küldted ha nem, kivettem a lényeget. Kicsit megreformálom. Van egy-két olyan kihasználatlan terület bennem, amiben túl sok energia van, azokat felhasználtam eddig is a céljaim eléréséhez.
2020. márc. 22. 11:52
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Javaslom beható tanulmányozásra Sztálin, vagy akár Kim Dzsongun életét. Micsoda irigylésre méltó életutak! (humor akart lenni)
2020. márc. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Na, az ilyen emberek szoktam Amstaff-ot venni, hogy ne kosson belejuk a cigany szomszedjuk.


Tekintélyhez a kornyezetednek el kell ismernie a teljesitmenyeidet az elet kulonbozo teruletein.

2020. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elfogadom az általánosítást, mivel annyit tudsz róla mint amit leírtam. Nem tartom magam keménynek, nem azzal szeretnék a leírtaknak megfelelő megítélést kapni, hogy van egy adott állatom, izomzatom, vagy bármim ami ezt hozza ki az emberekből. Alkatom valóban megfelelő lenne hozzá hogy azzal érzem el, de az primitív. A kisugárzásra gondoltam, ami azért többet nyújt egy beltenyésztett hulladéknál. Nem a kissebbségre gobdolok, hanem az egész ilyen "szubkultúra" táborára, legyen az akárki.


A humort is értékelem mert ebben a válaszban is volt ráció. Hitler megjelenése a korában világelső volt, nem véletlen lett az, ami (nyersen nézve eltekintve a hátterétől). Független vagyok, azt mellékelem.

2020. márc. 22. 12:19
 6/17 A kérdező kommentje:

*Mivel annyit tudsz RÓLAM

- Elírás

2020. márc. 22. 12:21
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Összekevered a szezont a fazonnal! A rettegés nem egyenlő a tekintéllyel! Aki retteg, soha nem fogja őszintén tisztelni azt az embert, akitől retteg! Akinek tekintélye van, azt nem kimondottan is tisztelik. A tekintélyt építeni lehet, - nem kerülhet arra sor, hogy egyik másodpercről a másikra elkezdenek valakit tisztelni, számos, az embert tisztelők számára fontos, pozitív erényt kell megvillantani a tisztelet kivívásához. A rettegést a másodperc töredéke alatt ki lehet váltani szinte bárkiből.
2020. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Igazad van, ezért emeltem ki, hogy egy-két emberben szeretném csak felébreszteni ezt az érzést.

Illik ide a válaszod mert ez volt a kérdésem, a kontómra írható hogy nem megfelelően építettem fel. Tekintélyem mondhatni van, viszont nagyon kevés.

Az találóbb lehet, ha azt mondom, hogy az az ember vagyok, akivel "meg lehet csinálni akármit". Ilyen a kisugárzásom. Eredményeim vannak az életben és lesznek is, nem is kevés. Van az az embertípus, aki ismeretlenül is tekintélyt sugároz, félelmetes - idézőjellel vagy anélkül. Ez lenne az én célom is jelenleg.


Köszönöm, hogy rávilágítottál a logikai hibára.

2020. márc. 22. 12:37
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Eleve már az is félelmetes, amit írsz...
2020. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Leírod nekem, hogy miért látod így? Kegyetlenségre vall esetleg? Érzelmi zavart vagy valami komoly defektust tükröz?
2020. márc. 22. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!